رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱ | کد خبر : 23777
 • تانژو بیلگیچ: اظهارات سخنگوی وزارت خارجه روسیه بی ارزش است

  به گزارش وعده صادق  ؛ به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه ملیت چاپ ترکیه، تانژو بیلگیچ سخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری آناتولی ترکیه درباره اظهارات اخیر ماریا زاخارووا که دولت ترکیه را به تلاش برای احیای امپراطوری عثمانی متهم و تاکید کرده است که همه سرنوشت امپراطوری عثمانی را می دانند گفت: در ترکیه وظیفه سخنگوی وزارت امور خارجه ارائه تحلیل درباره گذشته و آینده کشورهای دیگر نیست بلکه تشریح سیاست خارجی این کشور است.
  وی با تاکید بر اینکه این اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه را نباید جدی گرفت،‌ اظهارات زاخارووا را نشانه فعالیت های تبلیغاتی دانست.
  بیلگیچ با اشاره به فروپاشی امپراطوری روسیه و اتحاد جماهیر شوروی در قرن بیستم، گفت: این موضوع بسیار مضحک است که سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه قصد دارد درباره علل فروپاشی دولت های دیگر به دیگران درس بدهد.
  سخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه گفت: اظهارات کسانی که به صورت آشکار و پنهان با متحدان سابق خود در نزاعند، به تمامیت ارضی آنها احترام نمی گذارند، در قرن بیست و یکم نیز در پی الحاق خاک کشورهای دیگر هستند و تلاش می کنند با ماجراجویی در عرصه سیاست خارجی بر مسائل داخلی خود سرپوش بگذارند از دیدگاه ما هیچ ارزشی ندارد. /  صداو سیما

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار