رقابت تنگاتنگ استان‌ها در هفتمین مسابقات المپیاد نانو

0 1

مدیر کارگروه دانش آموزی ترویج و فرهنگسازی ستاد توسعه فناوری نانو گفت: مازندران و کردستان، دو استانی هستند که بیشترین آمار ثبت نام در هفتمین دوره المپیاد دانش آموزی نانو را دارند.

به گزارش وعده صادق ،مجتبی قدمگاهی مدیر کارگروه دانش آموزی ترویج و فرهنگسازی ستاد توسعه فناوری نانو  از برگزاری هفتمین دوره المپیاد دانش آموزی نانو، در روز جمعه ١٧ اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این دوره  از المپیاد جمعه، ساعت ١٠ صبح در ١۵٢ حوزه در سراسر کشور به طور همزمان برگزار می شود.
وی افزود: در المپیاد دانش آموزی نانو ٣٠ هزار و ١۶ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۶۵ درصد دختر و ٣۵ درصد پسر هستند. شهرهای کرمانشاه و سنندج و استان های مازندران و کردستان بیشترین آمار ثبت نام در هفتمین دوره این آزمون هستند و به طور کلی از ٢۶١ شهرستان، ثبت نام صورت گرفته است.
قدمگاهی تعداد برگزیدگان را به تراز به دست آمده وابسته دانست و ادامه داد: به طور حدودی می توان گفت این آزمون بین ٣٠ الی ۴٠ نفر برگزیده دارد. اعلام نتایج در خردادماه و برگزاری دوره ١١ روزه عملی در ١١ شهریور ماه انجام می شود.
وی تصریح کرد: بعد از گذشت دوره عملی و برگزاری آزمون نهایی، مدال طلا، نقره و برنز به برگزیدگان اهدا می شود و به کانون برگزیدگان باشگاه نانو معرفی می شوند./ باشگاه خبرنگاران جوان

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.