رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰ | کد خبر : 23927
 • انگلیس به نان شبش هم محتاج است

  به گزارش وعده صادق ؛ تحقیقات نشان می دهد بیش از ۸ میلیون انگلیسی قادر به تهیه غذای کافی نیستند و این درحالی است که نیمی از این افراد روز را بدون غذا سپری می کنند.

  بر اساس این تحقیق، در سال ۲۰۱۴ از هر ۱۰ فرد بزرگسال انگلیسی یک نفر غذای کافی  دریافت نکرده که این مسئله انگلیس را با توجه به معیارهای  گرسنگی در رده‎هایی پایین تر از کشورهایی نظیر مجارستان، استونی، اسلواکی و مالت قرار داده است.

  بر اساس تحقیقات «بنیاد غذا» که براساس داده های سازمان ملل منتشر شده است، شمار افرادی که در انگلیس متکی به استفاده ازغذاهای رایگان هستند و برای تامین غذای خود دغدغه دارند، ۱۷ برابر شده است.

  بر اساس معیارهای تعریف شده افرادی دچار «نا امنی غذایی» می شوند که گرسنگی را تجربه کرده و قادر به تامین غذای کافی برای حفظ سلامت بدن خود نیستند و به دلیل مشکلات اقتصادی میزان غذای دریافتی خود را کم می کنند.

  آنا تیلور، مدیر عامل «بنیاد غذا» در این باره می گوید: «این تحقیق برای ما همانند زنگ بیداری عمل می کند و به ما یاد آوری می کند، بسیاری از مردم انگلیس زمانی آنقدر فقیر می شوند که قادر به تامین غذا نخواهند بود.»

  از هر ۱۰ انگلیسی یک نفرغذای کافی دریافت نمی کند (عکس آرشیوی)  

  بر اساس گزارش این بنیاد ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار انگلیسی که بالای ۱۵ سال سن دارند در ناامنی غذایی شدید بسر می برند و ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر دیگر نسبتا از ناامنی غذایی رنج می برند.

  لورا سندیس، نماینده سابق حزب محافظه کار و یکی از اعضای «بنیاد غذا» در این رابطه می گوید: «مبارزه با مشکلات اساسی سیستم غذایی کشور بسیار سخت است اما این موضوع برای داشتن آینده سالم و امن در تمام خانواده های انگلیسی ضروری است.»

  تحقیقی مشابه که درماه ژانویه از سوی موسسه «یوگاو» انجام شد، از بحران گرسنگی در مدارس انگلیس و تغذیه دانش آموزان از سوی معلمان خبر داد.

  بر اساس این تحقیق ۸۰ درصد از معلمان بریتانیایی برای سیر کردن دانش آموزان گرسنه به آنها غذا می دهند. همچنین بر اساس این تحقیق بسیاری از دانش آموزان مدعی اند والدین آنها قادر به تامین غذای صبح آنها نیستند. / پرس تی وی

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار