• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵ | کد خبر : 24103
 • به گزارش وعده صادق ؛ به نقل از ایتارتاس، «فرانک رز» معاون وزیر خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحات گفت: آمریکا برنامه ای برای استقرار سامانه موشکی در دریای سیاه ندارد.

  وی افزود: سامانه دفاع موشکی آمریکا، روسیه را هدف قرار نخواهد داد. ما این را چند سال پیش مطرح کردیم. اگر نگاهی به اسناد سیاست های ما طی ۲۰ سال گذشته بیندازید ما به صراحت بیان کرده ایم که ما به دنبال از بین بردن بازدارندگی استراتژیک روسیه حتی در لهستان نیستیم.

  «فرانک رز» ادامه داد: سامانه مستقر در لهستان و رومانی برای مقابله با تهدیدات ناشی از خارج منطقه یورو – آتلانتیک طراحی شده اند. این (سامانه) روسیه را هدف قرار نداده است.

  گفتنی است، وزیر خارجه روسیه روز گذشته با واکنش نسبت به آنچه او اقدامات تحریک آمیز آمریکا در منطقه آرام – آسیا گفته بود که  ما در مورد سیستم موشکی مستقر آمریکا در اروپا نیز گزارش هایی داریم که این (سیستم) ما را هدف قرار نخواهد داد اما تصور ما چیزی جز این است. اگر این (سیستم) روسیه را هدف قرار نمی دهد، پس ما نیاز به دریافت ضمانت های حقوقی سفت و سختی هستیم که عدم این هدف گیری را تایید کند/ مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  فیلم/ فکرمیکنند ازامام علی باغیرت ترهستند_ شیعه های تقلبی نابودی داعش در گرو نابودی آل‌سعود است سازمان ملل: داعش از سپر انسانی در موصل استفاده میکند فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از دلایل برکناری فانی/ نفوذ جریان دوم‌خرداد و اهداف انتخاباتی عامل تغییر وزرا بود شمخانی: تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند وزیری که همه هدفش فربه کردن پزشکان است! اگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد در تدارک انتقال مجروحان کرکوک به بیمارستانهای تهران هستیم صدیقی: پیوستن به جامعه جهانی ایران را به زمان قاجار و پهلوی می‌برد غول‌های خفته در کمین مردم کرمان/واقعیتی که دیده نمی‌شود پای خائن فرانسوی چشم‌آبی به کشور باز شد عکس/ کشف اسکناس‌ ۷۰۰ ساله داخل مجسمه بودا مجری تلویزیون در کنار دختر سردار سلیمانی+ اینستاپست حواشی بازی دیروزپرسپولیس اززبان پلیس اهواز آزادسازی موصل به خلافت قلابی داعش پایان می دهد/ ترکیه به خاک عراق چشم طمع دارد مرحوم مهدوی کنی اخلاص را در زندگی خود تجلی کرد تقدیر رییس جمهوری از خدمات فانی در دوران تصدی وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام در حوزه‌های علوم اسلامی دانشگاهیان آغازشد دستکاری در آرا در تمام سطوح انتخابات آمریکا رخ می‌دهد/به اندازه چند کتاب سابقه در مورد تقلب وجود دارد حمله انتحاری داعش به نیروگاه برق کرکوک/۴ ایرانی شهید شدند