• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۶ | کد خبر : 24144
 • دیروز انتخابات ریاست جمهوری، امروز مجلس

  اصلاح طلبان سبیل چرب عارف را با تیغ زدند!

  عارف

  البته مشکل دیگر عارف ، عدم حمایت اصلاح طلبان از وی می باشد،! به خصوص اینکه هر روز یکی از آنها برای ریاست مجلس اعلام آمادگی میکند!

  با مشخص شدن این واقعیت که اکثریت مجلس دهم به اصولگرایان اختصاص دارد روزنامه‌های زنجیره‌ای و برخی اصلاح طلبان از عارف خواسته‌اند به مصلحت همانند سال ۹۲ کناره گیری کند تا مشخص شود سربازان در این جبهه همیشه قربانی می‌شوند.

  خدمت لاریجانی به دولت روحانی  نمیتوانست بی مزد و مواجب باشد!

  آن هم خدمات گسترده ای که در قضیه برجام به کمال رسید

  و اما اکنون…

  لاریجانی به دنبال اجر و پاداش خود از حسن روحانی است

  حال باید دید روحانی که پیش از این بدهکار بزرگ عارف در کنار کشیدن او از نامزدی ریاست جمهوری است امروز بین لاریجانی و عارف چه کسی را انتخاب می کند!

  شنیده های خبرنگار وعده صادق نشان میدهد دولتی ها تمایل بیشتری به ریاست لاریجانی دارند و البته اصولگرایانی نیز که لاریجانی را قبول ندارند به تبع بین بد و بدتر ، لاریجانی را انتخاب میکنند!

  مشکل دیگر عارف ، عدم حمایت قاطع همه  اصلاح طلبان از وی می باشد،! به خصوص اینکه هر روز یکی از آنها برای ریاست مجلس اعلام آمادگی میکند!

  اکنون که عارف سبیلش را برای ریاست مجلس چرب کرده بود با کمال نا امیدی به تماشا منتخبین مجلس دهم نشسته است

  اصلاح طلبان سبیل چرب عارف را با تیغ زدند!

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  در راه خدمت گاهی نیاز به تثبیت و گاهی نیز تغییر مدیر است درخواست چهره های شناخته شده کشور برای اعزام به سوریه/ معرفی مداحان متقاضی به نیروی قدس سپاه بارش باران در جاده های شمالی و اردبیل آغاز طرح پیشگیری از تنبلی چشم ، زنجان سیاهی لشکر های «زوری» در سفر انتخاباتی روحانی! مقصد:خمین عکس/ بازداشت داعشی‌ها در موصل اگر با این ساعت خواب بمانید ۱۰۰ دلار از دست می دهید+ عکس از بلایی که فانی سر آموزش و پرورش آورد تا بلایی که سر فانی آوردند! مهمترین رویدادهای خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه فیلم/ آمریکا خبر دارد که اسرائیل چند کلاهک هسته ای دارد پیامدهای ازسرگیری روابط سوریه و مصر دولت به دنبال تغیرات وزرای ناکارآمد نیست بلکه پیگیر تغییر در نقاط رای ساز است/ مسئولان باید پاسخگوی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان باشند ایران خواستار پاسخگویی آمران و عاملان بمباران مردم بی‌گناه کرکوک شد توضیحات رئیس اسبق دانشگاه کاشان درباره ادعای ۲ میلیاردی نماینده تهران/ اختصاص ۴۰ میلیون برای هر دانشجوی بورسیه واکاوی تنش مرزی هند و پاکستان/لغو اجلاس سران «سارک» در اسلام آباد رکورد فساد شکسته شد؛ سکوت حامیان دولت پس از افشاء واقعیت فساد ۸۰۰۰ میلیاردی+عکس نبرد موصل سرآغاز جنگ جهانی سوم می‌شود؟/ پایان داعش، آغاز جنگ مستقیم حدیث درخصوص حسابرسی از نفس مهر پرتلاطم به آموزش‌وپرورش آمد/گمانه‌زنی‌ها برای وزیر در راه فساد ۸ هزار میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان