رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۴ | کد خبر : 24224
 • صادق ورمرزیار: تعویض‌های اشتباه مظلومی دلیل باخت استقلال بود / رحمتی باید حواشی تیم را جمع می‌کرد نه اینکه حاشیه ایجاد کند

   به گزارش وعده صادق ، پیشکسوت استقلال گفت: شما بازی را نگاه کنید. نیمه اول بازی بسیار خوبی از استقلال شاهد بودیم و همه چیز پایاپای پیش می رفت اما تعویض های اشتباه مظلومی، باعث شد تراکتورسازی به بازی مسلط شود. همین تعویض ها دلیل اصلی باخت ما بود و علنا در نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشتیم.

   

  ورمزیار ادامه داد: ۲۹ هفته از لیگ برتر پشت سر گذاشتیم اما مظلومی هنوز نتوانسته ترکیب تیمش را پیدا کند. اگر او به ترکیب ثابتی می رسید، شاهد ترکیب و تعویض های اشتباه او نبودیم.

   

  از کاپیتان اسبق آبی ها در خصوص رفتار کاپیتان  فعلی استقلال در بازی با تراکتورسازی پرسیدیم که گفت: رحمتی باتجربه ترین بازیکن استقلال است و من از او انتظار نداشتم در چنین بازی حساسی وارد حاشیه شود. او معمولا خودش حواشی را از تیم دور می کرد اما در این بازی وارد حاشیه شد.

   

  رحمتی باید در چنین بازی های حساسی استرس را از بازیکنان جوان تیم دور کند و نگذارد آنها وارد حاشیه شوند اما او خودش درگیر این مساله شد و همین موضوع هم به باخت استقلال منجر شد./جام نیوز

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار