• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۳ | کد خبر : 24246
 • به گزارش وعده صادق ؛ به نقل از شبکه المنار، شیخ «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان طی سخنانی اعلام کرد که عربستان سعودی در صدد عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی است.

  بر اساس این گزارش صفی الدین در سخنانی در همین زمینه تصریح کرد: نظام سعودی می خواهد به مرحله عادی سازی روابط با اسرائیل برسد.

  وی در ادامه سخنان خود در همین راستا افزود: در برابر عربستان سعودی چالش هایی از جمله مقاومت است.

  رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: سعودی ها امروز علنا و به صورت واضح از طرح خود سخن می گویند و همه این ها برای ما کافی است تا بدانیم که در این مبارزه، ما حق هستیم.

  وی در همین خصوص تصریح کرد: هر کس در هر نقطه از جهان از طریق سخن، موضع گیری و یا جنگ، مقاومت را هدف قرار دهد سقوط می کند.

  شیخ صفی الدین در پایان گفت: مقاومت به اذن خدا در تمامی میدان های مبارزه با اسرائیل و تکفیری ها پیروز، قوی و حاضر خواهد ماند./ مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  جشنواره ای وحشتناک در تایلند/عاقبت حمل گاو در صندوق عقب ماشین/افزایش سرعت گوشی با "Clean Master" بعیدی نژاد: غربی ها هنوز درک خیلی واقعی از وضعیت منطقه ندارند کاریکاتور/ سقوط به دریای بی‌کران!!! رئوفیان با آیت‌الله موحدی‌کرمانی دیدار کرد/ معرفی نامزد جبهه ایستادگی در بهمن ماه اخبار دنیای سیاست تا این ساعت واکنش ایران به تصویب قطعنامه اتحادیه اروپا در عادی سازی روابط با تهران حجاب همسر رئیس جمهور فنلاند در ایران عکس/ برداشت انار از باغ های بجستان جلوگیری از ورود چهره‌های تنش‌زا به مراحل مختلف انتخابات خانه تکانی توییتر شروع شد باقر عزت بگوویچ: ایران می تواند از طریق بوسنی وارد بازار تجاری اروپا شود مسکن مهرهای فاقد متقاضی در سراسر کشور به مددجویان واگذار می‌شود جهانگیری: باید بدون اغماض به تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی شود/ عادل‌آذر: از ۲۳ میلیارد حقوق نجومی تنها ۱۰ میلیارد برگشته است هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران مراسم استقبال رسمی روحانی از باقر عزت بگوویچ عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان