رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰ | کد خبر : 24354
 • استفاده از طلاب و روحانیون سرباز وظیفه در مدارس

  به گزارش وعده صادق حجت‌الاسلام مجتبی ملکی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: با موافقت مقام معظم رهبری، از خدمات طلابی که در حال گذراندن خدمت سربازی هستند برای ترویج فرهنگی دینی و مذهبی در مدارس بهره خواهیم برد.

  وی بیان کرد: با هدف تقویت تعامل آموزش و پرورش با حوزه‌های علمیه، به دنبال استفاده از خدمات طلاب سرباز وظیفه در مدارس برای فعالیت‌های دینی و مذهبی هستیم.

  ملکی گفت: همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است که رویکرد سند تحول تربیت اسلامی است.

  مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر بخواهیم تربیت اسلامی با همه مقتضیات در آموزش و پرورش به‌عنوان متولی اصلی تعلیم و تربیت محقق کنیم نیاز به ظرفیت‌های بیرونی هم داریم و حوزه‌های علمیه در رأس این ظرفیت‌های بیرونی هستند.

  وی اظهار داشت: تعامل و همکاری در عرصه‌های مختلف پژوهش و آموزش منابع انسانی و برنامه‌ریزی تعریف شده است و در قالب تفاهم‌نامه‌های مشترک بستر لازم برای تعامل و همکاری فراهم می‌شود.

  دبیر ستاد همکاری حوزه علمیه با آموزش و پرورش گفت: طرح امین از طرح‌های مهم همکاری‌های حوزه علمیه با آموزش و پرورش است و در حالی که تا سال ۹۰ این طرح در ۲۰ مدرسه اجرا می‌شد اکنون این رقم به ۱۶۰۰ مدرسه رسیده است.

  ملکی افزود: در قالب این طرح روحانیون در مدارس حضور می‌یابند و مشاوره‌های مذهبی و فعالیت‌های تبلیغی را در مدارس اجرا می‌کنند./فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار