وقتی آبروی دستگاه امنیتی کشور رفت!/طلاب به وزیر کشور نامه دادند

0 0

شما که می توانید منتشر کننده تصاویر یک لاقید آنهم به نقل از اکانت فیس بوکش را دستگیر کنید، چطور نمی توانید کانال های فساد و فحشا را ببندید و با عوامل آن برخورد کنید؟

در پی دستور وزیر کشور به نهاد های امنیتی جهت دستگیری و بازداشت ، منتشر کننده عکس های یک شخص لاقید بر همگان آشکار و محرز شد که دستگاه امنیتی کشور توانایی برخورد با ادمین کانال های تلگرام را دارد اما نمی خواهد!!!!

و این همان بی آبرویی است که در پی این جریان نصیب دولت و دستگاه های امنیتی کشور شده است

و سوال مهم مردم این است:

شما که می توانید منتشر کننده تصاویر یک لاقید آنهم به نقل از اکانت فیس بوکش را دستگیر کنید، چطور نمی توانید کانال های فساد و فحشا را ببندید و با عوامل آن برخورد کنید؟

 

در همین راستا طلاب حوزه علمیه قم با ارسال نامه ای به وزیر کشور خواستار برخورد با عوامل این چنینی شدند:

به گزارش وعده صادق متن نامه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَن تَشِیعَ الْفَاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَهِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ ﴿۱۹/نور)
کسانى که دوست دارند که زشتکارى در میان آنان که ایمان آورده‏اند شیوع پیدا کند براى آنان در دنیا و آخرت عذابى پر درد خواهد بود و خدا[ست که] مى‏داند و شما نمى‏دانید
جناب رحمانی فضلی وزیر محترم کشور
سلام علیکم
همان طور که مستحضر هستید در شبکه های مجازی مخصوصا درشبکه اجتماعی تلگرام کانال هایی وجود دارد که بعضی فساد و بی حیایی را در جامعه ترویج میکنند و بعضی دیگر مطالبی علیه نظام وانقلاب را به دروغ به صورت گسترده منتشر میکنند.
اکنون که جنابعالی دستور به بازداشت ادمین کانال‌هایی که متهم به ترویج فساد هستند را داده‌اید بدین معناست که دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به راحتی می‌توانند ادمین کانال‌هایی که علنا مروج فساد و مروج مطالبی علیه نظام و انقلاب هستند را شناسایی کنند لذا از شما درخواست می‌کنیم که این رویه به هیچ وجه متوقف نشود و الا اگر سستی در این زمینه صورت گیرد جزء یکی از مصادیق آیه ۱۹ سوره مبارکه نور خواهیم بود که خدای متعال وعده عذاب دردناک برای آن دسته از افراد داده است
والعاقبه للمتقین
جمعی از طلاب حوزه علمیه قم»

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.