• تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۰ | کد خبر : 24660
 • به گزارش وعده صادق ،غلامرضا فرجی با اعلام این مطلب گفت: در آیین‌نامه جدید شورای صنفی نمایش در سال ۹۵ شرایط به شکلی تعریف شده که فیلم‌ها پشت سرهم و براساس برنامه از پیش اعلام شده؛ اکران می‌شوند.

  وی ادامه داد: دیگر تعریفی برای عید فطر یا ماه رمضان نداریم و اینکه مثلا در قرارداد ذکر شود “فیلم ویژه برای اکران عید فطر” وجود ندارد. کسی هم نمی‌تواند در قرارداد ذکر کند مثلا فلان فیلم؛ برنامه اکران ویژه عید فطر است.

  فرجی در پاسخ به این سوال که در سال‌های قبل به فیلم‌های اکران عید فطر امتیازات خوبی داده می‌شد، گفت: این امتیازات امسال نیز وجود دارد به شکلی که اگر فیلمی در ماه رمضان اکران شود و اگر تعداد ۴ هفته اکران فیلم را در ماه رمضان تکمیل کند، دو هفته آن محاسبه نمی‌شود و می‌تواند دو هفته دیگر اضافه اکران شود.

  وی درباره اعتراض و اختلافی که بین پردیس‌های سینمایی و شورای صنفی نمایش بوجود آمده، گفت: اختلافی وجود ندارد. ما با پردیس‌های سینمایی یک جلسه حضوری برگزار کردیم تا کار‌ها هماهنگ پیش برود. در زمان اکران نیز براساس آیین‌نامه شورای صنفی نمایش که به تایید اصناف رسیده؛ عمل می‌شود.

  فرجی درباره اکران فیلم لانتوری نیز گفت: پخش‌کننده فیلم لانتوری اصلا قراردادی برای اکران و نمایش به شورای صنفی نمایش برای ماه رمضان و عید فطر ارائه نکرده است./ ایلنا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار