رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۰ | کد خبر : 25126
 • ناگفته‌های جلیلی از اقدامات دشمنان علیه فعالیت‌های هسته‌ای ایران

  به گزارش وعده صادق ،سعید جلیلی عصر امروز در مراسم نخستین سالگرد درگذشت حجت‌الاسلام شهید مهدی مطلبی که در مدرسه معصومیه قم برگزار شد با ابراز “یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌هایی که خداوند به ما عطا کرده ‌نعمت انقلاب اسلامی است”، اظهار داشت: انقلاب اسلامی پاسخ یک ملت به دعوت خدا و پیامبرش است، چرا که باعث شده اسلام در تمامی ارکان جامعه جاری و ساری شود.

  وی حفظ موفقیت را از بزرگ‌ترین دغدغه‌ها در تمامی موفقیت‌ها دانست و افزود: اینکه چگونه یک پیروزی را بتوانیم به‌خوبی نگهداری و تداوم آن را حفظ کنیم از بزرگ‌ترین سنت‌هایی است که انبیای الهی برای مردم بیان کرده‌اند و قطعاً اگر مردم به خواسته‌ها عمل کنند منفعت آن را خواهند برد.

  نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی بیان داشت: دشمنان ما بارها اعتراف کرده‌اند که ایران با اسلام حیات دوباره‌ای پیدا کرده و ایران به پدیده‌ای تبدیل شده ‌که نمی‌توان نفوذ و قدرت آن را انکار کرد و اگر می‌بینیم ‌می‌گویند بدون ایران نمی‌توان در برخی مسائل به نتیجه رسید نشان از قدرت جمهوری اسلامی در تحولات جهانی دارد.

  وی به در بسته خوردن دشمنان ایران در مقابل اراده مردم اشاره کرد و تأکید داشت: دشمنان قسم خورده ما با آنکه قدرت و تجهیزات بیشتری نسبت به ما داشته‌اند ولی هرگاه خواستند علیه این نظام کاری انجام دهد به سد محکم اراده مردم برخورد کرده ‌و مجبور به عقب نشینی شده‌اند.

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان ابراز داشت: زمانی که سردمداران آمریکایی با اعتراضاتی درباره کوتاهی در برابر ایران روبه‌رو می‌شوند بارها اعتراف کرده‌اند که ما همه کار کرده‌ایم و اگر تاکنون پیشرفتی نداشته‌ایم چون نتوانستیم کاری از پیش ببریم.

  وی بابیان اینکه دشمنان با تهدید نظامی، ترور، تحریم و… قصد داشتند تا جلوی هسته شدن ایران را بگیرند ولی چون ملت اراده کرده بود که هسته‌ای شود کاری از پیش نبردند، تصریح کرد: در زمان گفت‌وگو‌های هسته‌ای رئیس سازمان اطلاعات انگلیس اعلام کرد که ما از تمام اقدامات امنیتی استفاده خواهیم کرد تا ایران هسته‌ای نشود و با خرابکاری، ارسال ویروس، ترور دانشمندان قصد پیشبرد فعالیت‌های خود را داشتند ولی چون ملت اراده کرده بود که هسته‌ای شود آن‌ها ناگزیر به پذیرش حق ایران در غنی‌سازی هسته‌ای شدند.

  جلیلی ادامه داد: آمریکا و دشمنان ما با یک‌صدم هزینه‌ای که برای براندازی ایران کردند می‌توانستند در جاهایی دیگر ۱۰ برابر استفاده کنند ولی وقتی با ملتی ایستاده روبه‌رو شدند و اراده آن را مشاهده کردند ناچار به عقب‌نشینی در بعضی بخش‌ها شدند و حتی در عرصه نظامی با تجربه‌ای که به دست آوردند دیگر به خود اجازه فکر نظامی علیه ایران را هم راه نداند.

  وی خاطر نشان کرد: تردید و تحریف اراده ملت در دستور کار دشمنان قرار دارد و آن‌ها امیدوارند با ترساندن ملت بتوانند از ایران امتیاز بگیرند و برخی در داخل مشغول آن هستند تا با ایجاد تردید نعمت انقلاب را از مردم بگیرند.

  عضو شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان ایجاد پسوند انقلابی و غیرانقلابی را از جمله اعمال نفوذ‌های دشمنان برشمرد و گفت: در طرفی برخی قرار دارند که تمام تلاششان این است که مؤلفه‌های حیات ملت ایران را کمرنگ کنند و در مقابل هستند کسانی مانند شهیدان چمران، احمدی روشن و مطلبی‌ها که قصد تشویق مردم و هدایت آن‌ها در مسیر پیشرفت را دارند.

  وی دغدغه اصلی شهدای راه روشنگری را حفظ نعمت انقلاب دانست و اظهار داشت: آنها در این مسیر هشدار می‌دهند که نباید از مسیر انقلابی دور شویم و وقتی فهمیدند نفوذ و تحریف یعنی چه، با منطقی دقیق انقلابی هزینه کردند به جای اینکه از انقلاب هزینه کنند.

  جلیلی در پایان به ترور شخصیت‌های انقلابی اشاره کرد و گفت: دشمنان از تأثیرگذاری چنین شهدایی با‌خبرند  و امروز آنچه بر عهده ما و شما در این مسیر قرار دارد ادامه انقلاب و پایبندی به آن است‌.

  منبع: تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار