رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰ | کد خبر : 25250
 • رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) : آغاز فعالیت صندوق قرض الحسنه کمیته امداد

  به گزارش وعده صادق  ؛ پرویز فتاح امروز دوشنبه در جشن توانمندی و خود کفایی ۲ هزار و ۱۶ خانوار تحت پوشش حمایت کمیته امداد امام خمینی کردستان وگرامیداشت هفتمین سالگرد سفر رهبری به استان که در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار شد، گفت: در ارتباط با ایجاد اشتغال نباید به سرمایه گذاری های ده ها میلیاردی تکیه کنیم بلکه با احیای فرهنگ دینی وقرآنی خود می توانیم زمینه ایجاد اشتغال های فراوانی را در کشور فراهم کنیم.

  وی عنوان کرد: بانک های کشور سال گذشته یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به طرح های اشتغالزایی کمیته امداد امام(ره) وام پرداخت کردند.

  وی با اشاره به اینکه وام های پرداخت شده منجربه ایجاد ۱۲۰ هزار فقره اشتغال سطح در کشور شده است، اظهارداشت:  امسال هم درخواست افزایش دو برابری میزان وام های پرداخت شده در سال گذشته را به طرح های اشتغالزایی کمیته امداد کرده ایم.

  رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه ما همراه دولت دکتر روحانی هستیم و هیچ مشکلی هم با دولتمردان نداریم، ادامه داد: کار خودکفایی امداد در خدمت نظام، دولت و اشتغال کشور است.

  فتاح با اشاره به اینکه کمیته امداد به سمت پرداخت وام های قرض الحسنه  به مددجویان تحت پوشش خود حرکت می کند، بیان کرد: مجوز ایجاد صندوق قرض الحسنه امداد از بانک مرکزی اخذ شده و فعالیت این صندوق در چند روز آینده آغاز می شود.

  وی افزود: تاکنون مردم سیستان و بلوچستان حاضر به دریافت وام های دارای بهره نشدند و چنین اقدام و فرهنگی باید در کشورمان نهادینه شود.

  وی عنوان کرد: وام های با بهره زیاد هم منجر به نابسامانی و ایجاد مشکل در وضع بانک ها و هم بدهکارترشدن مردم در چند سال اخیر شده است بنابراین کمیته امداد امام (ره) دریافت وام به غیر از قرض الحسنه را برای مددجویان خود ممنوع کرده است.

  رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) عنوان کرد: کارها و برنامه ها وفعالیت های کمیته امداد همواره در راستای اقتصاد مقاومتی واقدام و عمل است.

  فتاح اظهارداشت: اگر امروز نقص و مشکلی در کشورمان وجود دارد نشات گرفته از نحوه عملکرد مسئولان است و گرنه ملت ما به ویژه مردم کردستان در تمامی عرصه ها و صحنه ها پای کار بوده و حضور داشتند.

  وی از فاصله گرفتن زندگی مسئولان با مردم انتقاد کرد وگفت: اگر می خواهیم حکومت ما علوی باشد باید مسئولان در نحوه زندگی خود تجدید نظر کنند و به مردم نزدیک تر شوند.

  وی بیان کرد: خدمت گذاری ارزشمند و تاثیرگذار به مردم به تعداد سال های ریاست جمهوری نیست همچنان که دکتر رجایی در ۲۸ روز ریاست جمهوری خود توانست اقداماتی انجام دهد که اثرات مطلوب آن امروز هم قابل مشاهده است.

  رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) از مسئولان ارشد استان کردستان خواست زمین با مجوز ساخت در اختیار کمیته امداد قرار دهند تا توسط این نهاد مقدس برای محرومان ونیازمندان استان مسکن ساخته شود./ مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار