رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱ | کد خبر : 25267
 • کارشناس سیاسی: هر دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری اتریش افرادی فاسد و قابل سرزنش هستند

  به گزارش وعده صادق ؛ در حالی که یک هفته به زمان برگزاری دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری در اتریش زمان باقی است، شب گذشته ۲ نامزد رقیب در مناظره‌ای تلویزیونی به شدت از هم انتقاد کردند.

  بنابر گزارش خبرگزاری آلمان، «آلکساندر فون در بالن» استاد اقتصاد که حزب سبزها از وی حمایت می‌کند با «نوربرت هوفر» (FPÖ) سیاستمدار راست‌گرای ۴۵ ساله مورد حمایت سوسیال‌دموکرات‌ها در مناظره‌ای ۴۵ دقیقه‌ای شرکت کردند.

  «توماس هوفر» مشاور سیاسی که این مناظره را تحلیل کرد از هر دوی این افراد با عنوان افرادی قابل سرزنش و فاسد یاد کرد. در این مناظره ۲ طرف به شدت همدیگر را مورد انتقاد قرار دادند و مسایلی مانند رابطه با اتحادیه اروپا و مبارزه با رشد بی‌سابقه بیکاری، نقش کمرنگ‌تری ایفا کرد.

  «هوبرت زیکینگر» کارشناس علوم سیاسی در این مورد در توییتر نوشت: «۲ طرف میزان مشارکت در انتخابات را به ۲۰ درصد کاهش دادند.»

  در دور نخست انتخابات هیچکدام از نامزدها نتوانستند حد نصاب آرای لازم را کسب کنند از این رو دور دوم انتخابات ۲۲ ماه می (دوم خرداد) برگزار می‌شود.

  نوربرت هوفر حدود ۳۶% آرا را از آن خود کرد با این حال از آنجا که هیچ‌یک از نامزدها اکثریت را به دست نیاورده‌اند.

  این نخستین بار پس از جنگ جهانی دوم است که نامزدهای هیچ‌یک از دو حزب اصلی، یعنی سوسیال دموکرات و حزب مردم، به مرحله نهایی انتخابات راه نمی‌یابند.

  این در حالی است که به تازگی و در پی ناکامی حزب سوسیال‌دموکرات در انتخابات،‌«ورنر فایمن» صدراعظم اتریش هم از سمت خود کناره‌گیری کرد./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار