• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۰ | کد خبر : 25277
 • روزنامۀ انگلیسی ایندیپندنت برای در امان ماندنِ “غولِ آبیِ” چراغ جادوی فیس بوک، پیشنهاداتی ارائه کرده است.

  کارشناسان، به کاربران فیس بوک پیشنهاد می کنند که علاقمندی های خود را در فهرست پروفایل توضیح ندهند، تا از سیل تبلیغاتِ مرتبط به علاقمندی هایشان در امان بمانند.

  درج این موضوع همچنین می تواند در اختیار مراجعی نامشخص قرار گیرد، به همین سبب، بهتر است که کاربر، یا این اطلاعات را در اختیار فیس بوک قرار ندهد، یا اطلاعات اشتباه بدهد، تا به این ترتیب کسانی که او را زیر نظر دارند را به اشتباه بیندازد.

  دومین موضوع حساس، تاریخ تولد است، هرچند درج تاریخ تولد می تواند موجب شادی کاربر از دریافت تبریک دوستان در روز تولدش باشد، اما خطری بزرگ را نیز می تواند به همراه داشته باشد و آن امکانِ هک شدنِ حساب بانکی است.

  کارشناسان همچنین بر این باورند که کاربر، بهتر است آدرس منزل خود را به دیگر کاربران اطلاع ندهد، حتی اگر دوستان خود را برای مناسبتی خاص به خانه اش دعوت می کند، باید به جای ارسال پیام گروهی، از ارسال نامه هایی خصوصی به آن ها استفاده کند.

  یکی دیگر از موضوعاتی که بهتر است از دسترس عموم خارج شود، روند تحصیلات و پیشرفت حرفه ای است که اگر کاربر می خواهد آن را در فیس بوک درج کند، بهتر است تنها دایرۀ خاصی از افراد از آن اطلاع داشته باشند و از عمومی کردنِ آن خودداری کند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار