کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۰ | کد خبر : 25277
 • روزنامۀ انگلیسی ایندیپندنت برای در امان ماندنِ “غولِ آبیِ” چراغ جادوی فیس بوک، پیشنهاداتی ارائه کرده است.

  کارشناسان، به کاربران فیس بوک پیشنهاد می کنند که علاقمندی های خود را در فهرست پروفایل توضیح ندهند، تا از سیل تبلیغاتِ مرتبط به علاقمندی هایشان در امان بمانند.

  درج این موضوع همچنین می تواند در اختیار مراجعی نامشخص قرار گیرد، به همین سبب، بهتر است که کاربر، یا این اطلاعات را در اختیار فیس بوک قرار ندهد، یا اطلاعات اشتباه بدهد، تا به این ترتیب کسانی که او را زیر نظر دارند را به اشتباه بیندازد.

  دومین موضوع حساس، تاریخ تولد است، هرچند درج تاریخ تولد می تواند موجب شادی کاربر از دریافت تبریک دوستان در روز تولدش باشد، اما خطری بزرگ را نیز می تواند به همراه داشته باشد و آن امکانِ هک شدنِ حساب بانکی است.

  کارشناسان همچنین بر این باورند که کاربر، بهتر است آدرس منزل خود را به دیگر کاربران اطلاع ندهد، حتی اگر دوستان خود را برای مناسبتی خاص به خانه اش دعوت می کند، باید به جای ارسال پیام گروهی، از ارسال نامه هایی خصوصی به آن ها استفاده کند.

  یکی دیگر از موضوعاتی که بهتر است از دسترس عموم خارج شود، روند تحصیلات و پیشرفت حرفه ای است که اگر کاربر می خواهد آن را در فیس بوک درج کند، بهتر است تنها دایرۀ خاصی از افراد از آن اطلاع داشته باشند و از عمومی کردنِ آن خودداری کند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  مالزی از چین کشتی گشت ساحلی می خرد دولت پاسخگوی فسادهای مالی و فرهنگی باشد بررسی نامه مجلس دومای روسیه در مجلس شورای اسلامی انتخاب وزرا با سوابق امنیتی ؛جنبه رفاقتی دارند یا انتخاباتی؟ اختلاف ۸ میلیونی هر متر خانه در تهران/شرایط مثبت برای خانه‌دار شدن جمهوری اسلامی ایران همواره بر برقراری آتش بس همه جانبه در سوریه اصرار داشته است حکام سعودی همان بنی مروان و بنی‌امیه هستند سازمان ملل: داعش ۲۳۲ غیرنظامی را در موصل قتل‌عام کرد از جیب "هر معلم" ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دزدیده شد دوپینگ دو مدال‌آور المپیک مثبت اعلام شد لبخند قدرت‌آمیز دستگاه دیپلماسی با پشتوانه قدرت دفاعی است شلیک موشک بالستیک به فرودگاه جده عکس/ کنفرانس خبری مشترک بارزانی و حکیم دستگیری خواهران دزد در ایستگاه BRT چند حساب کاربری را در تلگرام مدیریت کنید+ آموزش ممنوع الخروج شدن بدهکاران بانکی یک اشکال اساسی است گزینه‌های‌ پیشنهادی دولت ترمیم دیرهنگام کابینه را دچار چالش می‌کند/دولت تحت تاثیر دشمنان دوست‌نما قرار نگیرد معضل قاچاق در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می‌شود ظریف در مسکو: راه حل بحران سوریه سیاسی است دشمن گزینه نظامی را در محاسبات خود حذف کرده است