رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷ | کد خبر : 25306
 • پیشروی‌های نیروهای عراقی در محورهای مختلف استان الانبار

  به گزارش وعده صادق ؛ ارتش و عشایر اهل سنت عراق پس از دفع حملات عناصر تروریستی داعش در منطقه «عامریه» در جنوب شهر فلوجه موفق شدند مواضع خود را در این منطقه تثبیت کنند.

  همزمان نیروهای بسیج مردمی برای جلوگیری از تکرار حملات تروریست‌ها، تجهیزات و نیروهای تازه نفس به منطقه اعزام کردند. همچنین گروهی از نیروهای اطلاعات بسیج مردمی مستقر در جنوب شهر فلوجه موفق به شناسایی و منهدم کردن گروهی از عناصر تروریستی داعش شدند که در جنایت‌های مختلف علیه مردم عراق مشارکت داشتند.

  به گزارش فارس، این گروه تروریستی که در حملات مکرر به کربلا و شهر «جرف الصخر» نقش فرماندهی عملیات را بر عهده داشت پس از محاصره شدن توسط نیروهای مردمی، حاضر به تسلیم نشد و بعد از درگیری دو ساعته تمامی عناصر این گروه تروریستی کشته شدند.

  از سوی دیگر عصر روز گذشته نیروهای عراقی توانستند سه روستای «دویلیه»، «عونایه» و «المعانیه» در شمال غرب البغدادی را آزاد کنند.

  درگیری‌ها در حومه این سه روستا تا نیمه شب گذشته ادامه داشت که در نهایت نیروهای عراقی موفق شدند با عقب راندن تروریست‌ها، مواضع خود را در این روستاها تثبیت کنند.

  به گزارش فارس، در این عملیات پاکسازی دهها تروریست داعش کشته شدند؛ به طوریکه خیابان‌های این روستاها مملوء از اجساد تروریست‌ها شده است.

  در سوی دیگر مناطق جنوب رود فرات که از غرب شهر الرمادی تا منطقه البغدادی ادامه دارد با وجود آزادسازی هم چنان آلوده به بمب‌ها و مین‌های کار گذاشته شده توسط تروریست‌ها هستند.

  عملیات برای پاکسازی این مناطق ادامه دارد تا زمینه برای بازگشت آوارگان فراهم شود./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار