• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲ | کد خبر : 25308
 • به گزارش وعده صادق ؛ روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌پست» در گزارشی نوشت که دهها نفر از طرفداران «هیلاری کلینتون» نامزد پیشتاز دموکرات‌ها در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا معتقدند که کلینتون بعنوان یک نامزد انتخاباتی ضعف‌هایی دارد که ممکن است چشم‌انداز شکست «دونالد ترامپ» نامزد پیشتاز جمهور‌ی‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی آمریکا را از بین ببرد.

  طبق این گزارش، برخی از ضعف‌های کلینتون شامل عملکرد ضعیف در قبال زنان جوان، غیرقابل اعتماد بودن و سبک بی‌روح او از بیخ و بن می‌باشد.

  هواداران هیلاری کلینتون نگران هستند که نامزد مورد حمایت آنها یک نامزد معمولی در انتخابات غیرمتعارف باشد که در این انتخابات رأی‌دهندگان به وضوح به یک خائن و فرد شورشی تمایل دارند.

  با اینحال کلینتون به منظور مقابله با این چالش‌ها، در وهله اول به این چشم‌انداز تکیه دارد که نقاط ضعف رقیب احتمالی جمهوری‌خواه وی از او بیشتر است اما مشاورانش در تلاش هستند وجهه عمومی او را تا حدودی تقویت کنند.

  بسیاری از دموکرات‌ها می‌گویند که نقاط ضعف کلینتون ممکن است موجب شکست او در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی آمریکا شود و برخی از این نقاط ضعف حتی موجب عملکرد ضعیف او در مقابل «برنی سندرز» رقیب دموکرات کلینتون در رقابت‌های انتخاباتی آمریکا شده است.

  دموکرات‌ها در ارزیابی کلینتون، به مهارت‌های ارتباطی او نمره چندان خوبی ندادند و گفتند که او از روی متون از پیش تهیه شده می‌خواند و زودرنج است و بسیاری از آنها اعتراف کردند که بسیاری از مردم آمریکا نیز چنین حسی به او دارند و به همین دلیل کلینتون را چندان دوست ندارند.

  نظرسنجی‌های صورت گرفته در آمریکا نشان می دهد که بسیاری از رأی دهندگان آمریکایی به کلینتون اعتماد ندارند و اکثر مردم آمریکا احساس ناخوشایندی به وی دارند.

  بسیاری از دموکرات‌ها معتقدند که هیلاری کلینتون در میان مردان سفید‌پوست محبوبیت چندانی ندارد و یکسری هاله‌هایی بر دوران صدارت او در وزارت خارجه آمریکا وجود دارد که شامل ایمیل‌های محرمانه وی، حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی که در آن چهار آمریکایی کشته شدند و حمایت وی از مداخله نظامی در لیبی می‌شود./ فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکسی زیبا در حاشیه نبرد موصل یکی از نادرترین اتفاقات آسمانی +عکس بار سنگین ترافیک در آزادراه های البرز اعتراض لیدرهای استقلال به فحاشی تماشاگران علیه پرسپولیسی‌ها/ داور چهارم مانع تقسیم خوشحالی منصوریان با انصاری شد دولت به دلیل نگرانی از برخی افشاگری‌ها درباره صندوق ذخیره فرهنگیان «فانی» را برکنار کرد/ تغییرات کابینه کاملاً انتخاباتی بود یک تن از مجروحان حادثه تروریستی کرکوک شهید شد به ازای هر ۱۵۰ هزار نفر جمعیت کشور یک عضو خواهیم داشت راهپیمایی گسترده مردم بحرین در حمایت از شیخ «عیسی قاسم» بهینه سازی تجهیزات مخلوط کن واحد گندله سازی شرکت فولاد مبارکه عکس/ تسلط کامل نیروهای عراقی بر اوضاع امنیتی کرکوک بهترین نرم افزارها از نگاه کاربران/ لبخند این نوزاد نارس سوژه رسانه ها شد/ زندگی در فرکانس ماکروویوها رصد ناوگان جنگی روسیه در جریان عبور از کانال مانش در جنوب انگلیس فیلم/ فکرمیکنند ازامام علی باغیرت ترهستند_ شیعه های تقلبی نابودی داعش در گرو نابودی آل‌سعود است سازمان ملل: داعش از سپر انسانی در موصل استفاده میکند فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از دلایل برکناری فانی/ نفوذ جریان دوم‌خرداد و اهداف انتخاباتی عامل تغییر وزرا بود شمخانی: تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند وزیری که همه هدفش فربه کردن پزشکان است! اگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد در تدارک انتقال مجروحان کرکوک به بیمارستانهای تهران هستیم