رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۹ | کد خبر : 25447
 • نماینده‌آبادان: ممنوع‌التصویری رئیس دولت اصلاحات غیراخلاقی است

  به گزارش وعده صادق ؛ نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ممنوع‌التصویری و ممنوع‌البیانی رئیس دولت اصلاحات را غیراخلاقی دانست.

  سیدحسین دهدشتی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی صبح روز سه‌شنبه مجلس، اظهار کرد: من که نماینده مردم هستم نمی‌دانم این حکم از کجا صادر شده و قانونی است یا نه؟ روزی می‌گویند مصوبه شورای امنیت ملی است و روز دیگر می‌گویند دستور دادستانی است. مگر نه اینکه اصل بر برائت است و کسی جز با اثبات جرم در دادگاه مجرم شناخته نمی‌شود. قانون اساسی که نباید فقط زینت‌المجلس ما باشد.

  این نماینده مجلس ادامه داد: مضحک نیست که من الان بگویم سیدمحمد خاتمی و فردا خبرنگار جرأت نکند اسم ایشان را بیاورد و بنویسد دهدشتی گفت رئیس دولت اصلاحات؟ خنده‌دار نیست صداوسیمای ما تصویر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را نمایش می دهد اما از نشان دادن تصویر رئیس جمهور اسبق جمهوری اسلامی ابا داشته باشد؟

  نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی همچنین در بخش دیگری از نطق میان دستور خود ضمن تبریک به منتخبین مجلس دهم از عدم رعایت تقوای سیاسی بین برخی سیاستمداران انتقاد کرد و گفت: تقوای سیاسی یعنی انسان در میدان سیاست صادقانه عمل کند. آیا این اخلاقی است که عده ای به خاطر ریاست جمهوری سال آینده دستاوردهای دولت را زیر سوال ببرند و رئیس جمهوری قانونی کشور را که منتخب اکثریت مردم و مورد تایید مقام معظم رهبری دشمن رهبری و به دنبال پروژه حذف رهبری از نظام سیاسی جمهوری اسلامی معرفی کنند؟

  وی ادامه داد: آیا این رعایت تقواست که به اسم حمایت از ولایت فقیه اما با هدف جوسازی برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده شدیدترین تخریب و تهمت‌ها را در جلسات و شبکه های مجازی علیه بزرگان نظام انجام می دهند؟

  دهدشتی با بیان اینکه برخی همه ارزش ها و حتی نظام را فدای پیروزی در انتخابات می کنند، گفت: برخی فضا را آنقدر مسموم کرده اند که انتقاد منطقی و صادقانه هم نمی شود به دولت داشت چراکه یا ابزاری برای فشار بر دولت جهت بهره برداری جناحی می شود یا در هیاهوی تخریب های ناجوانمردانه گم می شود وای بر آنان که به دنبال دلسرد کردن مردم و کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند تا به اهداف جناحی شان برسند و مردم را تا زمانی آگاه و بصیر می دانند که فقط مانند خودشان فکر کنند.

  این نماینده مجلس همچنین اظهار کرد: آیا تخریب و تهمت به رئیس جمهور و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آب ریختن به آسیاب دشمن نیست./ ایسنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار