آغاز پخش برنامه تلویزیونی سینمای جوان

0 0

در جشن بزرگ سینمای جوان که با تقدیر مدیران سینمایی کشور از شبکه مستند همراه بود، امیر تاجیک از آغاز پخش برنامه تلویزیونی سینمای جوان خبر داد.

به گزارش وعده صادق  ، جشن بزرگ سینمای جوان با حضور حجت اله ایوبی معاون سینمایی وزیر ارشاد، امیر تاجیک مدیر شبکه مستند، فرید فرخنده کیش مدیرعامل انجمن سینمای جوان و محمدمهدی طباطبایی‌نژاد رییس مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی دوشنبه ۲۷ اردیبهشت در حوزه هنری برگزار و در این مراسم از تاجیک تقدیر شد.

در ادامه تاجیک در سخنانی که ابتدای آن با یک مزاح همراه بود، گفت: در یک سال و نیم گذشته بیشتر جایزه دادیم و حالا بعد از مدت‌ها جایزه هم گرفتیم.

انرژی مثبت هنرمندان؛ عامل نزدیکی شبکه به اهداف خود
وی افزود: از حضور در جمع شما خوشحالم. بودن در جمع هنرمندان و استفاده از انرژی مثبت آن‌ها به شبکه مستند کمک کرده تا به اهداف خود نزدیک شود.

مدیر شبکه مستند یادآور شد: راه اندازی برنامه «فیلم کوتاه» در شکلی خلاق و محتوایی مناسب در شبکه باعث جذب مخاطبان این حوزه شد. فردا شب آخرین قسمت از سری اول این برنامه روی آنتن می‌رود و ان شاءالله در فاصله نزدیک، سری جدید با شکل جذاب تری روانه آنتن می‌شود.

خبر خوش آغاز پخش مجموعه انجمن سینمای جوانان
تاجیک همچنین اعلام کرد: برنامه جدید «انجمن سینمای جوانان» نیز که پخش آن در این هفته آغاز می‌شود، در هر قسمت به یکی از دفا‌تر انجمن در شهرهای مختلف می‌پردازد. تولید این مجموعه زمان زیادی برد و ما تلاش کردیم به یک استاندارد مناسب برای همه قسمت‌ها مربوط به دفا‌تر مختلف برسیم. مفتخرم اعلام کنم اولین قسمت این مجموعه ۳۰ اردیبهشت ساعت ۲۱ از شبکه مستند روی آنتن می‌رود و پخش آن ادامه خواهد داشت.

وی در پایان درباره معاون سینمایی وزیر ارشاد اظهار کرد: با حضور ایوبی و حمابت ایشان از فیلمسازان، شاهد برکات زیادی در تولیدات کوتاه و مستند بوده‌ایم.

در لوح تقدیر تاجیک به امضای فرید فرخنده کیش آمده است:
«سی و دومین جشنواره بین الملی فیلم کوتاه تهران با هم افزایی و هم اندیشی ارزشمند آن شبکه مستند معظم برگزار و این مهم به یاری خداوند بزرگ محقق گردید. این لوح به پاس قدردانی و یادبود از طرف خانواده بزرگ سینمای جوان تقدیم شما دوست جوان گرانمایه فرهنگ دوست می‌شود.»/تابناک

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.