رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶ | کد خبر : 25597
 • یک همجنسگرا معاون نیروی زمینی وزیر دفاع آمریکا شد

  فارس:

  اواخر شهریور ماه سال گذشته، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا، «اریک فانینگ» را به عنوان معاون جدید نیروی زمینی وزیر دفاع آمریکا معرفی کرد.

  سنای آمریکا روز سه‌شنبه (دیروز)، نامزدی فانینگ را تأیید کرد و بنابراین فانینگ نخستین همجنس‌گرا در تاریخ آمریکا است که عهده‌دار این سمت می‌شود.

  شبکه ان بی سی گزارش کرد، «چاد گریفین» رئیس کمپین حقوق بشر در بیانیه‌ای اعلام کرد: «امروز، تأیید تاریخی اریک فانینگ بعنوان معاون جدید نیروی زمینی وزارت دفاع آمریکا نمایانگر تداوم پیشرفت به سوی عدالت و برابری در نیروهای مسلح کشور ما است».

  بنا به گزارش «دویچه وله»، معاون نیروی زمینی وزیر دفاع آمریکا در واقع رئیس غیرنظامی نیروی زمینی آمریکا محسوب می‌شود که به همراه رئیس ستاد ارتش آمریکا مسئولیت هدایت این نیروها را برعهده دارد.

  فانینگ سمت‌های مختلفی در دولت و کنگره آمریکا برعهده داشته که یکی از این سمت‌ها، معاونت «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا بوده است.

  از از آوریل ۲۰۱۳ تا فوریه ۲۰۱۵، بعنوان معاون نیروی هوایی آمریکا بود و برای مدت ۶ ماه نیز بعنوان رئیس نیروی هوایی آمریکا فعالیت داشت است.

  معاون جدید نیروی زمینی آمریکا، سه‌شنبه شب در بیانیه‌ای اعلام کرد: »من به تأییدیه سنا مفتخرم و از بازگشت به رهبری مجموع تیم ارتش هیجان زده هستم».

  گزارش‌ها حکایت از آن دارد که همجنسگرایی فانینگ مخفی نبوده است و وی معاون بنیاد «پیروزی برای همجنسگرایان زن و مرد» است.

  اوباما اواخر ۲۰۱۰، دستور لغو قانونی را داد که بر اساس آن همجنسگرایان اجازه نداشتند در نیروهای مسلح درباره گرایشات جنسی خود مطلبی بیان کنند و در ژوئن سال گذشت میلادی نیز دیوان عالی آمریکا به ازدواج همجنسگرایان در این کشور رأی مثبت داد.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار