• تاریخ انتشار: شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۱ | کد خبر : 25973
  • به گزارش وعده صادق ،مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره فرهیختگان و سومین جایزه ویژه امام خمینی(ره) برگزار شد. در این مراسم از ۷۹ برگزیده در مجموع ۲۶ محور تقدیر شد. به علت استانداردهای بالایی که برای جایزه امام خمینی، از سوی شورای سیاست‌گذاری در نظر گرفته شده بود، در این جشنواره فقط نشان نقره و برنز به برگزیدگان اهدا شد و کسی نتوانست حائز شرایط دریافت نشان طلا شود.

    محمدعلی به‌نژادی از واحد تبریز صاحب برگزیده نشان نقره جایزه امام خمینی(ره) و رامین یوسفی، از واحد مسجدسلیمان برگزیده نشان برنز جایزه امام خمینی(ره) معرفی شدند.

    برگزیدگان بخش‌های دیگر این جایزه هم در ادامه آمده است:

    پژوهشگران برتر

    برگزیدگان واحد دانشگاهی محور
    علیرضا استعلاجی یادگار امام خمینی (شهر ری) پژوهشگر برتر
    حسین پورقاسم نجف‌آباد پژوهشگر برتر
    لیلا پهلوان‌زاده اصفهان (خوراسگان) پژوهشگر برتر
    حسین خارا لاهیجان پژوهشگر برتر
    محمدعلی به‌نژادی تبریز نشان نقره جایزه امام خمینی (ره)
    رامین یوسفی مسجد سلیمان نشان برنز جایزه امام خمینی (ره)

     

     

     

     

     

    برگزیدگان مجلات برتر:

    برگزیدگان واحد دانشگاهی محور
    آموزش و ارزشیابی تبریز مجله برتر
    Iranian Journal of Catalysis شهررضا مجله برتر
    International Journal of Environmental Science and technology علوم و تحقیقات مجله برتر دانشگاه با داشتن بالاترین ضریب تاثیر
    Progress in Biomaterials تهران مرکزی در سال ۱۳۹۴ در نمایه ESCIپذیرفته شده است
    Mathematical Sciences کرج در سال ۱۳۹۴ در نمایه ESCIپذیرفته شده است
    International Journal of energy and Environmental Engineering تهران جنوب در سال ۱۳۹۴ در نمایه ESCIپذیرفته شده است
    International Journal of industrial chemistry قوچان در سال ۱۳۹۴ در نمایه ESCIپذیرفته شده است
    Journal of Theoretical and applied PHysics علوم و تحقیقات در سال ۱۳۹۴ در نمایه ESCIپذیرفته شده است

     

     

     

     

     

     

     

    اختراع، مدیر، و مرکز تحقیقات برتر:

    محور واحد دانشگاهی برگزیدگان
    انجمن علمی برتر نجف‌آباد انجمن علمی مهندسی مواد
    مرکز تحقیقات برتر اصفهان (خوراسگان) مرکز تحقیقات اصلاح و تولید بذر
    مدیر پرژه برتر کاشان زهره دهقانی بیدگلی (مهندسی پزشکی)
    اختراع برتر هیات علمی مراغه صمد تقی‌زاده- مبدل هیدرومکانیکی انرژی امواج دریا جهت تولید برق
    اختراع برتر دانشجویی شاهرود عقیل کشیر، نسرین صالحی- اعلام خطر وضعیت نامناسب محیطی سالن‌های مرغداری

     

     

     

     

     

    مراکز رشد و واحدهای فناور برتر:

    محور واحد دانشگاهی برگزیدگان
    مرکز رشد برتر قزوین سلیمان اسماعیل‌زاده‌ها
    مرکز رشد برتر نجف‌آباد علی امیری جهمانی
    مرکز رشد برتر میانه عباس نعمتی
    واحد فناور برتر اصفهان شرکت فنی و مهندسی بهروش پرداز سپاهان- سیدمحمدرضا محمد کسایی
    محصول تجاری‌شده برتر تفت پیشگامان توسعه علم یزد- حمیدرضا رونق
    محصول تجاری‌شده برتر کاشان هودپاد گستر صنعت- احسان بلور کاشانی
    محصول تجاری‌شده برتر مشهد تراوش دانش نگین پردیس- سعید طوسی‌زاده
    مجتمع آزمایشگاهی برتر نجف‌آباد آنالیز مواد
    آزمایشگاه برتر اصفهان- خوراسگان بیوتکنولوژی و انتقال ژن
    کارشناس برتر آزمایشگاه ایلخچی رامین آذرپور

     

     

     

     

     

     

     

     

    باشگاه پژوهشگران برتر و مدارس سمای برتر:

    محور واحد دانشگاهی برگزیدگان
    باشگاه پژوهشگران برتر مشهد مشهد
    باشگاه پژوهشگران برتر تبریز تبریز
    باشگاه پژوهشگران برتر یادگار امام خمینی- شهرری یادگار امام خمینی- شهرری
    باشگاه پژوهشگران برتر مرودشت مرودشت
    کارآفرین برتر شهرکرد شرکت فرادانه-فرود یدالهی
    کارآفرین برتر گرگان شرکت تعاونی و شرکت فرش دستباف گل نگار ترکمن- زلیخا عادلی
    آموزشگاه سما برتر آموزشکده فنی‌وحرفه‌ای سما کرج حمیدرضا محسنی‌نژاد
    مدرسه سازمان سما برتر مدرسه ابتدایی پسرانه یاسوج علی خشتان
    دانش‌آموز برتر سما مدرسه رشت احمدرضا ملاپور
    طرح برون دانشگاهی برتر گرگان بررسی بیوفیلم در شبکه و مخازن آب شرب شهر گرگان و ارائه راهکارهای مقابله با آن
    طرح برون دانشگاهی برتر بین‌الملل قشم تکمیل شناسنامه محیط زیستی واحدهای صنعتی وتولیدی استان هرمزگان
    طرح برون دانشگاهی برتر بوشهر بررسی مجموعه‌های تاریخی آبی جم و سیراف
    طرح برون دانشگاهی برتر تهران جنوب طراحی، شبیه‌سازی و ساخت نمونه آنتن آرایه فازی
    طرح برون دانشگاهی برتر کرمانشاه بررسی تطبیقی مراکز آموزشی با زمین‌های محدود شهر کرمانشاه با تاکید بر محرمیت

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    همچنین در ادامه این مراسمٰ از ۶ مقاله برتر از پژوهشگران واحدهای نجف‌آباد، مراغه، قزوین، کرج و زنجان تقدیر شد.

    در محور کتاب‌های برتر هم، ۷ کتاب برتر داخلی با عناوین مدیریت منابع انسانی پیشرفته (علی‌اکبر قهرمانی)، نانو فناوری پزشکی (امیرامانی و رضا فریدی)، کتاب جامع تحلیل پوششی داده‌ها (محمد ایزدی‌خواه)، هندسه ترسیمی (مهدی شعبانیان)، تکنیک‌های جراحی در دام‌های کوچک (مهدی مرجانی)، محیط‌های میکروبی (شهرام حنیفیان و جلال شایق) و داده‌کاوی (فاطمه حبیب‌اللهی) تقدیر شد. همچنین ادو کتاب منتشر شده از سوی انتشارات خارجی و یک ترجمه برتر (هوش‌های چندگانه: افق‌های نوٰ، ترجمه مهناز سعیدی) به عنوان برگزیده معرفی شدند.

    ۷ واحد دانشگاهی علوم و تحقیقات، قزوین، اصفهان(خوراسگان)، تهران جنوب، شهررضا، قشم و اردستان هم به عنوان واحدهای برتر شناخته شدند و از آن‌ها تقدیر شد.

    در محور پایان‌نامه‌های برتر از ۱۰ رساله و پایان‌نامه، ۴ رساله دکتری، ۴ پایان‌نامه ارشد و ۲ پایان‌نامه دکتری حرفه‌ای تقدیر شد. از مجموع این ۱۰ رساله و پایان‌نامه ۴رساله از واحد علوم و تحقیقات، ۳ رساله از واحدهای استان اصفهان، و ۳ پایان‌نامه دیگر از کرج، قزوین و اهواز بودند./خبرگزاری دانشجو

       نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  • برچسب ها :
  •  

    رزرو هتل در مشهد

     

    آخرین اخبار