تقدیر از برگزیدگان جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد/ واحدهای دانشگاهی برتر مشخص شدند

0 1

در مراسم تقدیر از برگزیدگان چهارمین جشنواره فرهیختگان و سومین جایزه ویژه امام خمینی(ره)، ۷ واحد دانشگاهی علوم و تحقیقات، قزوین، اصفهان(خوراسگان)، تهران جنوب، شهررضا، قشم و اردستان هم به عنوان واحدهای برتر شناخته شدند و از آن‌ها تقدیر شد.

به گزارش وعده صادق ،مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره فرهیختگان و سومین جایزه ویژه امام خمینی(ره) برگزار شد. در این مراسم از ۷۹ برگزیده در مجموع ۲۶ محور تقدیر شد. به علت استانداردهای بالایی که برای جایزه امام خمینی، از سوی شورای سیاست‌گذاری در نظر گرفته شده بود، در این جشنواره فقط نشان نقره و برنز به برگزیدگان اهدا شد و کسی نتوانست حائز شرایط دریافت نشان طلا شود.

محمدعلی به‌نژادی از واحد تبریز صاحب برگزیده نشان نقره جایزه امام خمینی(ره) و رامین یوسفی، از واحد مسجدسلیمان برگزیده نشان برنز جایزه امام خمینی(ره) معرفی شدند.

برگزیدگان بخش‌های دیگر این جایزه هم در ادامه آمده است:

پژوهشگران برتر

برگزیدگانواحد دانشگاهیمحور
علیرضا استعلاجییادگار امام خمینی (شهر ری)پژوهشگر برتر
حسین پورقاسمنجف‌آبادپژوهشگر برتر
لیلا پهلوان‌زادهاصفهان (خوراسگان)پژوهشگر برتر
حسین خارالاهیجانپژوهشگر برتر
محمدعلی به‌نژادیتبریزنشان نقره جایزه امام خمینی (ره)
رامین یوسفیمسجد سلیماننشان برنز جایزه امام خمینی (ره)

 

 

 

 

 

برگزیدگان مجلات برتر:

برگزیدگانواحد دانشگاهیمحور
آموزش و ارزشیابیتبریزمجله برتر
Iranian Journal of Catalysisشهررضامجله برتر
International Journal of Environmental Science and technologyعلوم و تحقیقاتمجله برتر دانشگاه با داشتن بالاترین ضریب تاثیر
Progress in Biomaterialsتهران مرکزیدر سال ۱۳۹۴ در نمایه ESCIپذیرفته شده است
Mathematical Sciencesکرجدر سال ۱۳۹۴ در نمایه ESCIپذیرفته شده است
International Journal of energy and Environmental Engineeringتهران جنوبدر سال ۱۳۹۴ در نمایه ESCIپذیرفته شده است
International Journal of industrial chemistryقوچاندر سال ۱۳۹۴ در نمایه ESCIپذیرفته شده است
Journal of Theoretical and applied PHysicsعلوم و تحقیقاتدر سال ۱۳۹۴ در نمایه ESCIپذیرفته شده است

 

 

 

 

 

 

 

اختراع، مدیر، و مرکز تحقیقات برتر:

محورواحد دانشگاهیبرگزیدگان
انجمن علمی برترنجف‌آبادانجمن علمی مهندسی مواد
مرکز تحقیقات برتراصفهان (خوراسگان)مرکز تحقیقات اصلاح و تولید بذر
مدیر پرژه برترکاشانزهره دهقانی بیدگلی (مهندسی پزشکی)
اختراع برتر هیات علمیمراغهصمد تقی‌زاده- مبدل هیدرومکانیکی انرژی امواج دریا جهت تولید برق
اختراع برتر دانشجوییشاهرودعقیل کشیر، نسرین صالحی- اعلام خطر وضعیت نامناسب محیطی سالن‌های مرغداری

 

 

 

 

 

مراکز رشد و واحدهای فناور برتر:

محورواحد دانشگاهیبرگزیدگان
مرکز رشد برترقزوینسلیمان اسماعیل‌زاده‌ها
مرکز رشد برترنجف‌آبادعلی امیری جهمانی
مرکز رشد برترمیانهعباس نعمتی
واحد فناور برتراصفهانشرکت فنی و مهندسی بهروش پرداز سپاهان- سیدمحمدرضا محمد کسایی
محصول تجاری‌شده برترتفتپیشگامان توسعه علم یزد- حمیدرضا رونق
محصول تجاری‌شده برترکاشانهودپاد گستر صنعت- احسان بلور کاشانی
محصول تجاری‌شده برترمشهدتراوش دانش نگین پردیس- سعید طوسی‌زاده
مجتمع آزمایشگاهی برترنجف‌آبادآنالیز مواد
آزمایشگاه برتراصفهان- خوراسگانبیوتکنولوژی و انتقال ژن
کارشناس برتر آزمایشگاهایلخچیرامین آذرپور

 

 

 

 

 

 

 

 

باشگاه پژوهشگران برتر و مدارس سمای برتر:

محورواحد دانشگاهیبرگزیدگان
باشگاه پژوهشگران برترمشهدمشهد
باشگاه پژوهشگران برترتبریزتبریز
باشگاه پژوهشگران برتریادگار امام خمینی- شهررییادگار امام خمینی- شهرری
باشگاه پژوهشگران برترمرودشتمرودشت
کارآفرین برترشهرکردشرکت فرادانه-فرود یدالهی
کارآفرین برترگرگانشرکت تعاونی و شرکت فرش دستباف گل نگار ترکمن- زلیخا عادلی
آموزشگاه سما برترآموزشکده فنی‌وحرفه‌ای سما کرجحمیدرضا محسنی‌نژاد
مدرسه سازمان سما برترمدرسه ابتدایی پسرانه یاسوجعلی خشتان
دانش‌آموز برتر سمامدرسه رشتاحمدرضا ملاپور
طرح برون دانشگاهی برترگرگانبررسی بیوفیلم در شبکه و مخازن آب شرب شهر گرگان و ارائه راهکارهای مقابله با آن
طرح برون دانشگاهی برتربین‌الملل قشمتکمیل شناسنامه محیط زیستی واحدهای صنعتی وتولیدی استان هرمزگان
طرح برون دانشگاهی برتربوشهربررسی مجموعه‌های تاریخی آبی جم و سیراف
طرح برون دانشگاهی برترتهران جنوبطراحی، شبیه‌سازی و ساخت نمونه آنتن آرایه فازی
طرح برون دانشگاهی برترکرمانشاهبررسی تطبیقی مراکز آموزشی با زمین‌های محدود شهر کرمانشاه با تاکید بر محرمیت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همچنین در ادامه این مراسمٰ از ۶ مقاله برتر از پژوهشگران واحدهای نجف‌آباد، مراغه، قزوین، کرج و زنجان تقدیر شد.

در محور کتاب‌های برتر هم، ۷ کتاب برتر داخلی با عناوین مدیریت منابع انسانی پیشرفته (علی‌اکبر قهرمانی)، نانو فناوری پزشکی (امیرامانی و رضا فریدی)، کتاب جامع تحلیل پوششی داده‌ها (محمد ایزدی‌خواه)، هندسه ترسیمی (مهدی شعبانیان)، تکنیک‌های جراحی در دام‌های کوچک (مهدی مرجانی)، محیط‌های میکروبی (شهرام حنیفیان و جلال شایق) و داده‌کاوی (فاطمه حبیب‌اللهی) تقدیر شد. همچنین ادو کتاب منتشر شده از سوی انتشارات خارجی و یک ترجمه برتر (هوش‌های چندگانه: افق‌های نوٰ، ترجمه مهناز سعیدی) به عنوان برگزیده معرفی شدند.

۷ واحد دانشگاهی علوم و تحقیقات، قزوین، اصفهان(خوراسگان)، تهران جنوب، شهررضا، قشم و اردستان هم به عنوان واحدهای برتر شناخته شدند و از آن‌ها تقدیر شد.

در محور پایان‌نامه‌های برتر از ۱۰ رساله و پایان‌نامه، ۴ رساله دکتری، ۴ پایان‌نامه ارشد و ۲ پایان‌نامه دکتری حرفه‌ای تقدیر شد. از مجموع این ۱۰ رساله و پایان‌نامه ۴رساله از واحد علوم و تحقیقات، ۳ رساله از واحدهای استان اصفهان، و ۳ پایان‌نامه دیگر از کرج، قزوین و اهواز بودند./خبرگزاری دانشجو

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.