رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۲۳ | کد خبر : 26002
 • سفر نخست وزیر فرانسه به اراضی اشغالی برای دفاع از طرح سازش پاریس

  به گزارش وعده صادق ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، در حالی نخست وزیر فرانسه تصمیم دارد برای دفاع از طرح سازش، عازم اراضی اشغالی فلسطین شود که مقامات صهیونیست مخالف این طرح هستند و تنها رسیدن به صلح را مذاکرات دو جانبه با تشکیلات خودگردان فلسطین می دانند.

  سفر نخست وزیر فرانسه به اراضی اشغالی تنها یک هفته پس از سفر ژان مارک آیرو وزیر امور خارجه فرانسه به اراضی اشغالی صورت می گیرد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بی طرف بودن طرح صلح پاریس ابراز تردید کرد.

  منابع نزدیک به نخست وزیر فرانسه می گویند که والس سفر خود را با علم کامل از واکنش رژیم صهیونیستی انجام می دهد تا مقامات صهیونیست را متقاعد کند که طرح فرانسه علیه اسرائیلی ها نیست و به نفع آنهاست.

  قرار است والس بعد از دیدار با مقامات صهیونیست، به بیت لحم، بیت المقدس و رام الله سفر کند و با رامی حمدالله نخست وزیر فلسطین دیدار کند.

  فرانسه چند ماه پیش طرحی را برای از سرگیری مذاکرات سازش میان تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی که از سال ۲۰۱۴ متوقف شده است، مطرح کرد.

  تشکیلات خودگردان فلسطین از طرح فرانسه برای برگزاری کنفرانس بین المللی به منظور حل و فصل مسئله فلسطین استقبال کرده است، در حالی که رژیم صهیونیستی با این طرح مخالفت کرده و خواهان از سرگیری گفتگوهای دو جانبه با فلسطینیان است/ مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار