رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۶ | کد خبر : 26206
 • ماجرای استفاده از عنوان «پیشاهنگی» در مدارس/ تأکید بر عدم استفاده از این عنوان در استان‌ها

  به گزارش وعده صادق ،  حمید رضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا هنوز از لفظ پیشاهنگی در سازمان دانش‌آموزی استفاده می‌شود؟»، اظهار داشت: در ۲۶ اسفندماه پس از بررسی‌هایی که انجام شد، نباید از این عنوان استفاده می‌شد که به استانها و مدیران کل بخشنامه‌ای ارسال تا از عنوان پیشاهنگی استفاده نشود.

  وی با بیان اینکه هیچ وقت به دنبال احیای سازمان پیشاهنگی نبودیم و فقط از لفظ پیشاهنگ استفاده می‌کردیم، خاطرنشان کرد: زمانی که متوجه شدیم این کار نباید انجام شود، به استانها بخشنامه ارسال کردیم تا از عنوان پیشاهنگ به هیچ وجه استفاده نشود.

  کفاش افزود: تأکید شده است که از عنوان پیشتازان و فرزانگان که برای تشکل دانش‌آموزان پسر و دختر سازمان دانش‌آموزی بود استفاده شود و تا جایی که اطلاع دارم اغلب استانها به این موضوع عمل کردند و برخی هم ممکن است وسایلی را چاپ کرده باشند که باید این موارد را امحا می‌کردند.

  معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری هم به صورت تأکیدی نامه‌ای را به استانها ارسال کردیم و بر اساس بخشنامه ۲۶ اسفندماه تأکید مجدد کردیم تا از عنوان پیشاهنگی استفاده نشود./فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار