رجزخوانی آمریکایی علیه ایران/ ما با کروکودیل گلاویز می‌شویم/ دعا کنید هیچگاه با آمریکا روبه‎رو نشوید

0 0

«شما هنوز با “مردان باتلاق” که می توانند با یک کروکودیل بزرگ خارج از آب گلاویز شوند، رو به رو نشده اید…»

به گزارش وعده صادق ، روزنامه آمریکایی واشنگتن پست (Washington post) در گزارشی تحت عنوان “انجمن ملی اسلحه آمریکا با انتشار ویدئویی درباره مردانی که با کروکودیل ها کشتی می گیرند، ایران را تهدید کرد” به ویدئو یک دقیقه ای منتشر شده توسط انجمن ملی اسلحه آمریکا پرداخته است.
در این ویدئو که توسط انجمن ملی اسلحه آمریکا (NRA) منتشر شده، یک مرد آمریکایی از قدرت مردم آمریکا سخن به میان آورده و خطاب به ایرانیان می گوید که دعا کنید با آمریکا روبه رو نشوید. وی همچنین به اوباما و همکارانش به خاطر برخورد ملایم با ایران طعنه می زند!

 

واشنگتن پست با توضیح در رابطه با این ویدئو می نویسد: «در شروع این ویدئو مردی با ریش های جوگندمی و یک کلاه لبه پهن می گوید: آیت الله های ایران گوش کنید؛ شاید شما با رئیس جمهور پوست نازک و سوسول ما و دوستان سست عنصر او ملاقات کرده باشید؛ اما هنوز با آمریکا روبه رو نشده اید… نه شما هرگز با آمریکا ملاقات نکرده اید و باید دعا کنید که هیچ گاه با آمریکا روبه رو نشوید.»

 

در بخش هایی از این ویدئو گفته می شود: «شما هنوز با مردمان آمریکا که اگر لازم باشد از کشورشان با دستان پینه بسته و خون آلود و حتی بدون اسلحه دفاع می کنند رو به رو نشده اید. شما هرگز با معدچیان و کارگران فولاد و یا “مردان باتلاق”  که می توانند با یک کروکودیل بزرگ خارج از آب گلاویز شوند، رو به رو نشده اید.»/جام نیـوز

 

 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.