رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۵ | کد خبر : 26666
 • استعفای مدیر شبکه مستند هنوز پذیرفته نشده است

  به گزارش وعده صادق  ،  رضا پورحسین قائم‌مقام معاون سیما در حاشیه رونمایی از مجموعه انیمیشین جوانمردان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم درباره استعفای امیر تاجیک مدیر شبکه مستند گفت: ایشان استعفا دادند و علی‌اصغر پورمحمدی معاون سیما رسانه ملی هنوز استعفای ایشان را نپذیرفتند. قاعدتا اگر تاجیک در این زمینه مصر باشد فرد دیگری جایگزین خواهد شد.

  وی افزود: در دوران جدید بخش سریال‌سازی به ویژه تولید سریال‌های الف ویژه شتاب بیشتری داشته باشد و سعی داریم متناسب با بودجه سازمان به این مهم بپردازیم. مدیریت جدید سازمان به کیفیت و محتوای بالای برنامه های تلویزیون بسیار اهمیت می دهد ضمن اینکه نیروی انسانی به همین منوال حفظ می شود و بحث کارآمدی و کیفی سازی بیشتر مطرح خواهد شد.

  پورحسین در خصوص ارتباط رسانه ملی با دستگاه‌های مختلف گفت: علی‌ عسگری هم در مراسم تودیع و معارفه و هم در صحبت با خبرنگاران بیان کرد که حتما ارتباط بیشتری با دولت خواهد داشت البته تزریق بودجه به سازمان روال خودش را دارد و آقای علی عسگری حتما در این روند کمک کننده خواهد بود.

  قائم‌مقام معاون سیما درباره حل مشکلات مالی سازمان نیز توضیح داد: بودجه روال خاص خود را دارد و باید طبق همان روال انجام شود.

  پورحسین درباره سریال‌های برای ماه رمضان گفت: «علی البدل» و «برادر» دو سریال تعیین شده هستند و قرار نیست به آنها اضافه شود چراکه برای این ایام همین دو مجموعه کفایت می کند. سریال «پادری» هم آماده نمایش است و بعد از ماه رمضان روی آنتن می رود اما برای این ایام در نظر گرفته نشده است. «پریا» هم آماده نمایش شده و بعد از ماه رمضان پخش می شود.

  وی در پاسخ به ارتباط بیشتر رسانه ملی با دولت در دوران جدید گفت: فکر می‌کنم که علی‌عسگری توانایی برقراری این ارتباط را داشته باشد./تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار