رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۶ | کد خبر : 26679
 • ارائه تسهیلات ۹ میلیارد تومانی به یک شرکت دانش‌بنیان

  به گزارش وعده صادق ،هاشم بنی هاشمی مدیر نظارت واحد تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی امروز در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی توسعه خط تولید داروهای گیاهی شرکت دانش بنیان «باریج اسانس» در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه که به طرح و توسعه آن از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی کمک شده، در راستای افزایش ظرفیت تولید با توجه به بازار فروش بوده است.

  وی افزود: توسعه بازار داروهای گیاهی و افزایش ظرفیت آن جزء برنامه‌های استراتژیک این شرکت دانش بنیان محسوب می‌شود.

  مدیر نظارت واحد تجاری‌سازی صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه داد: صندوق نوآوری و شکوفایی برای بخش های ساختمان، تاسیسات، Clean Room، خرید تجهیزات مورد نیاز طرح و سرمایه در گردش آن تا ۶ ماه به این شرکت دانش بنیان کمک می‌کند.

  بنی هاشمی با بیان اینکه در واقع طول دوره همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی با این شرکت از ابتدا تا پایان پرداخت، ۶ سال طول می کشد، گفت: برای این منظور دو سال زمان برای پرداخت، یکسال تنفس و مابقی (یعنی ۳ سال) برای بازپرداخت مبلغ هزینه شده تنظیم شده است.

  وی با اشاره به میزان حمایت صندوق از این پروژه در شرکت دانش بنیان باریج اسانس اظهار داشت: مقدار ۹.۲ میلیارد تومان برای کلیه فرآیندهای ساختمانی این پروژه، تاسیسات و خرید ماشین آلات هزینه خواهد شد.

  مدیر نظارت واحد تجاری‌سازی صندوق نوآوری و شکوفایی تاکید کرد: این ساختمان جدید، تصویری از آینده شرکت و ایجاد واحدهای مدرن تر و قوی تر است.

  بنی هاشمی افزود: این خط تولید برای گیاهان دارویی اعم از شربت، قرص و کپسول است و پیش بینی شده که ۲۸ نوع داروی دانش بنیان در این پروژه به تولید برسد./مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار