رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹ | کد خبر : 26721
 • معترضان در بغداد تظاهرات خود را در حمایت از عملیات ارتش و «الحشد الشعبی» در فلوجه به تاخیر انداختند

  به گزارش وعده صادق ؛عملیات آزادسازی شهر فلوجه از اواخر شب یکشنبه گذشته با فرمان «حیدرالعبادی» نخست‌وزیر عراق آغاز شده است. در این عملیات نیروهای ارتش و پلیس عراق، نیروهای عشایر اهل سنت و ۱۳ گروه الحشد الشعبی شرکت دارند.

  العبادی پنجشنبه (روز گذشته) از تظاهرات کنندگان عراقی خواستند که به خاطر مشغول بودن نیروهای امنیتی به نبرد مهم در «فلوجه» علیه تروریست‌های داعش، تظاهرات روز جمعه خود را به تعویق بیاندازند.

  تظاهرات کنندگان عراقی نیز اعلام کردند که تظاهرات امروز خود را برای حمایت از نیروهای امنیتی و رزمندگان «الحشد الشعبی» (بسیج مردمی) تا اطلاع ثانوی به تأخیر انداخته‌اند.

  خبرگزاری «الفرات نیوز» گزارش داد که تظاهرات کنندگان میدان «التحریر» بغداد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند: «ای قهرمانان بر شما پوشیده نیست که نیروهای قهرمان مسلح ما امروز جنگ سرنوشت‌سازی با تروریست‌های داعش دارند. شما نیز کسانی هستید که هیچ کس نمی‌تواند بیشتر از شما ملی‌گرا باشد و عراق را دوست داشته باشد».

  در این بیانیه آمده است: «یقینا در حال حاضر دل‌های شما با برادرانتان است که با سرسخت‌ترین حیوانات وحشی زمین می‌جنگند؛ از این روی ما به خاطر یاری رساندن به ارتش شجاع خود و سلب فرصت از احزاب فاسد… اعلام می‌کنیم که تظاهرات امروز جمعه خود را تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخته‌ایم».

  تظاهرات کنندگان همچنین در این بیانیه تأکید کردند که بار دیگر با قدرت بیشتر تظاهرات خواهند کرد و در عزمشان سستی ایجاد نشده است.

  «عمار الحکیم» رئیس مجلس اعلای عراق نیز سه‌شنبه گذشته گفته بود که «هرج و مرج اصلاحات پدید نمی‌آورد. زمانی که بر حق تظاهرات تأکید داریم از همه طیف‌های سیاسی انتظار داریم و خطرناک بودن وضعیت سیاسی را درک کنند»./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار