• تاریخ انتشار: شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۶ | کد خبر : 26860
 • “کو یونگ سوک” خاله ” کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی که از حدود دو دهه پیش درآمریکا به سرمی برد، در گفتگو با روزنامه آمریکایی واشنگتن پست، واقعیت هایی را درباره اخلاق و روحیات “کیم”در دوران کودکی بیان کرد.

  خاله رهبر کره شمالی گفت که، کیم در سال ۲۰۱۱ وقتی که جوان بود، به جای پدرش رهبری کره شمالی را برعهده گرفت.

  اظهارات خاله کیم جونگ اون نشان می دهد که وی در دوران کودکی هم باگذشت نبوده وهنوز هم این اخلاق را دارد؛ چرا که این مرد، به شیوه های عجیب مسئولان و نزدیکانی را که خشمش را برانگیختند، اعدام کرده است.

  خشم و انتقام

  خواهر کو یونگ هوی همسر کیم جونگ ایل رهبر فقید کره شمالی و مادر کیم جونگ اون گفته است که خواهرزاده اش زود از کوره در می رفته و به هیچ وجه در حق کسی گذشت نمی کرده است.

  به گفته این خانم که درزمان حاضر یک خشکشوئی را در نیویورک اداره می کند، کیم جونگ اون به شیوه های مختلف به تنبیه هایی که از طرف پدر و مادرش می شد، اعتراض می کرد و از جمله این اعتراض ها ، اعتصاب غذا بود.

  واشنگتن پست نوشت کویونگ – سوک با همسرش ری گانگ و سه پسرشان با نام های مستعار زندگی می کنند و هیچ کسی نمی داند که علت فرار آن ها به آمریکا بعد از حضور در سفارت واشنگتن در برن چه بوده است.

  این زن و مرد بعد از چند ماه بازجویی، به آمریکا منتقل شدند و زندگی تازه ای با اسامی جدید آغاز کردند و با کمک مالی آژانس اطلاعاتی آمریکا، یک شرکت خشکشویی راه اندازی کردند.

  این زوج به مسئولان کره شمالی نزدیک بودند و با توجه اعضایی از خاندان حاکم از جمله کیم جونگ – اون به سوئیس فرستاده شدند.

  تاریخ تولد واقعی کیم جونگ اون

  خاله رهبر کره شمالی گفت که کیم جونگ اون برخلاف آنکه گفته می شود درسال های ۱۹۸۲ یا ۱۹۸۳ متولد شده، درسال ۱۹۸۴ متولد شده است و این بدان معناست که وقتی درسال ۲۰۱۱ رهبری کره شمالی را برعهده گرفت،
  فقط ۲۷ سال داشت.

  وی افزود که فرزندش نیز متولد همان سالی است که کیم درآن به دنیا آمد و آن دو با هم همسن و سال و همبازی بودند.

  کیم عاشق بسکتبال بود

  به گفته کو یونگ، کیم جونگ – اون عاشق بازی بسکتبال بود و وی همیشه توپ بسکتبال را همراه خود داشت.

  وی عاشق مایکل جردن ستاره بسکتبال آمریکایی بوده و از زمانیکه به قدرت رسید، بارها دنیس رودمان ستاره معروف بسکتبال را به حضور پذیرفته است.

  به گفته کو یونگ، طرح وراثتی شدن قدرت کیم جونگ چند سال قبل از فوت پدرش آغاز شده بود و وی آن هنگام که مسئولان نظامی در جشن تولد هشت سالگیش موقع اهدای لباس نظامی با درجه ژنرال به وی درمقابلش تعظیم می کردند، به این مساله پی برد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  راهپیمایی گسترده مردم بحرین در حمایت از شیخ «عیسی قاسم» بهینه سازی تجهیزات مخلوط کن واحد گندله سازی شرکت فولاد مبارکه عکس/ تسلط کامل نیروهای عراقی بر اوضاع امنیتی کرکوک بهترین نرم افزارها از نگاه کاربران/ لبخند این نوزاد نارس سوژه رسانه ها شد/ زندگی در فرکانس ماکروویوها رصد ناوگان جنگی روسیه در جریان عبور از کانال مانش در جنوب انگلیس فیلم/ فکرمیکنند ازامام علی باغیرت ترهستند_ شیعه های تقلبی نابودی داعش در گرو نابودی آل‌سعود است سازمان ملل: داعش از سپر انسانی در موصل استفاده میکند فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از دلایل برکناری فانی/ نفوذ جریان دوم‌خرداد و اهداف انتخاباتی عامل تغییر وزرا بود شمخانی: تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند وزیری که همه هدفش فربه کردن پزشکان است! اگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد در تدارک انتقال مجروحان کرکوک به بیمارستانهای تهران هستیم صدیقی: پیوستن به جامعه جهانی ایران را به زمان قاجار و پهلوی می‌برد غول‌های خفته در کمین مردم کرمان/واقعیتی که دیده نمی‌شود پای خائن فرانسوی چشم‌آبی به کشور باز شد عکس/ کشف اسکناس‌ ۷۰۰ ساله داخل مجسمه بودا مجری تلویزیون در کنار دختر سردار سلیمانی+ اینستاپست حواشی بازی دیروزپرسپولیس اززبان پلیس اهواز آزادسازی موصل به خلافت قلابی داعش پایان می دهد/ ترکیه به خاک عراق چشم طمع دارد