• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹ | کد خبر : 26911
 • نفوذ خزنده عناصر ضد دین در یک جریان سیاسی-رسانه‌ای خاص در داخل با اقدام توهین‌آمیز شادی صدر عیان شد

  به گزارش وعده صادق دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در واکنش به اقدام توهین‌آمیز شادی صدر به مقدسات دینی، اظهار داشت: اقدام شرم‌آور و توهین آمیز شادی صدر به مقدسات دینی و مذهبی مردم ایران نشان از پروژه جدید دشمن برای تحت فشار گذاشتن جمهوری اسلامی با بهانه حقوق بشر دارد.

  وی با تأکید بر اینکه حقوق بشر و دموکراسی ابزاری برای دشمنان برای تحمیل خواسته‌های ظالمانه‌شان به ملت ایران است، گفت: مسئله اصلی مدعیان دموکراسی و حقوق بشر، ضدیت با دین و اعتقادات مذهبی مردم است. حقوق بشر و دمکراسی بهانه است.

  این فعال دانشجویی با بیان اینکه دشمن پس از برجام، پروژه تقدس‌زدایی از ارزش‌های مذهبی مردم ایران را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: اقدام شادی صدر این ماهیت و باطن را آشکار و برملا ساخته است. اینان مانند گذشته در پرده نفاق ظاهر نمی‌شوند و اهدافشان را علنی دنبال می‌کنند.

  دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس با تأکید بر اینکه اقدام شادی صدر به منزله اثبات مدعای نفوذ است، گفت: این اقدام نشان از این دارد که یک جریان سیاسی ـ رسانه‌ای خاص در معرض نفوذی خزنده از سوی عناصر ضددین است.

  او افزود: این درحالی است که متاسفانه این جریان سیاسی ـ رسانه‌ای خاص نه تنها اقدام به پالایش درونی نمی‌کند و بلکه بعضا به حمایت از این عناصر نفوذی می‌پردازد.

  وی در پایان با اشاره به سابقه کاری شادی صدر در روزنامه زن به مدیرمسئولی فائزه هاشمی، گفت: شادی صدر که از روزنامه نگاران زن سابق و مشهور جریان اصلاحات بوده و پس از انتخابات سال ۸۸ از کشور گریخته و به جرگه ضدانقلابان پیوسته است، با اقدام وقیحانه اخیر خود به دنبال اجرایی کردن پروژه «تقدس‌زدایی دینی» و «غیرت زدایی دینی» غرب و آمریکا علیه ملت ایران است.

  فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار