کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹ | کد خبر : 26911
 • به گزارش وعده صادق دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در واکنش به اقدام توهین‌آمیز شادی صدر به مقدسات دینی، اظهار داشت: اقدام شرم‌آور و توهین آمیز شادی صدر به مقدسات دینی و مذهبی مردم ایران نشان از پروژه جدید دشمن برای تحت فشار گذاشتن جمهوری اسلامی با بهانه حقوق بشر دارد.

  وی با تأکید بر اینکه حقوق بشر و دموکراسی ابزاری برای دشمنان برای تحمیل خواسته‌های ظالمانه‌شان به ملت ایران است، گفت: مسئله اصلی مدعیان دموکراسی و حقوق بشر، ضدیت با دین و اعتقادات مذهبی مردم است. حقوق بشر و دمکراسی بهانه است.

  این فعال دانشجویی با بیان اینکه دشمن پس از برجام، پروژه تقدس‌زدایی از ارزش‌های مذهبی مردم ایران را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: اقدام شادی صدر این ماهیت و باطن را آشکار و برملا ساخته است. اینان مانند گذشته در پرده نفاق ظاهر نمی‌شوند و اهدافشان را علنی دنبال می‌کنند.

  دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس با تأکید بر اینکه اقدام شادی صدر به منزله اثبات مدعای نفوذ است، گفت: این اقدام نشان از این دارد که یک جریان سیاسی ـ رسانه‌ای خاص در معرض نفوذی خزنده از سوی عناصر ضددین است.

  او افزود: این درحالی است که متاسفانه این جریان سیاسی ـ رسانه‌ای خاص نه تنها اقدام به پالایش درونی نمی‌کند و بلکه بعضا به حمایت از این عناصر نفوذی می‌پردازد.

  وی در پایان با اشاره به سابقه کاری شادی صدر در روزنامه زن به مدیرمسئولی فائزه هاشمی، گفت: شادی صدر که از روزنامه نگاران زن سابق و مشهور جریان اصلاحات بوده و پس از انتخابات سال ۸۸ از کشور گریخته و به جرگه ضدانقلابان پیوسته است، با اقدام وقیحانه اخیر خود به دنبال اجرایی کردن پروژه «تقدس‌زدایی دینی» و «غیرت زدایی دینی» غرب و آمریکا علیه ملت ایران است.

  فارس

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  شمخانی: اربعین حسینی باید به نهضت ضد ظلم تبدیل شود ۸ هزار موشک آماده شلیک در کشور وجود دارد/ هیچ متجاوزی را رها نخواهیم کرد/ گزینه نظامی در مقابل ایران حتی زیر میز هم قرار ندارد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد کری: اوباما برجسته‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکاست/جهان به مراتب پیچیده‌تر از دوران جنگ سرد است امر به معروف می‌تواند جلوی تصرف فکرها و باورها را بگیرد تاییدیه رگولاتوری به ۲۶ کالای مخابراتی/صدور مجوز برای ۳ مدل آیفون  ۹۰۰ داعشی در موصل کشته شدند عکس/ حضور سرلشکر سلیمانی در منزل شهید مصطفی صدرزاده انهدام باند زورگیری خشن از مشتریان بانک ها + عکس دکتر حسن هاشمی در کنار داروسازان جوان در الجزایر/ شهرام قائدی ونقشی غیر کمدی در کار جدیدش/ حسین ماهینی: شدیم چهل میلیون و یک نفر خراسان رضوی زمینه های بسیار برای توسعه مناسبات با کره جنوبی دارد تراکتورسازی فاتح دربی تبریز شد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد/ امید است رئیس جمهور مطالبه مردم را بشنود ​قیمت خانه در تهران افزایش یافت/ متوسط هر متر ۴٫۴ میلیون ستاد انتخابات اواخر آذرماه تشکیل می‌شود/ لایحه جامع انتخابات تدوین شده است واکنش حمید رسایی به سانسور گفتگوی فائزه هاشمی دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد