رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۵ | کد خبر : 26938
 • بلر: خروج انگلستان از اتحادیه اروپا مساله مهاجران را حل نمی‌کند

  به گزارش وعده صادق ؛«تونی بلر» نخست وزیر سابق انگلستان در گفت‌وگویی با شبکه خبری بی‌بی‌سی گفت که خروج این کشور از اتحادیه اروپا مشکل مهاجران را حل نمی‌کند.

  بلر درباره همه‌پرسی جدایی انگلستان از اتحادیه اروپا و جلوگیری از ورود مهاجران به این کشور گفت که دغدغه مردم کاملا قابل درک است اما مساله مهاجران، پدیده‌ای جهانی است.  وی افزود «اگر ما رای به خروج بدهیم، پس‌لرزه‌های اقتصادی بعد از آن بسیار شدید خواهد بود.»

  نخست وزیر سابق انگلستان ادامه داد، مساله مهاجرت‌ مهم است اما اگر از اروپا خارج شویم این مساله حل نخواهد شد. وی از کمپین خروج به دلیل هشدار آنها درباره احتمال الحاق ترکیه به اتحادیه اروپا انتقاد کرد. بلر گفت احتمال الحاق ترکیه در آینده نزدیک وجود ندارد و در صورت دست‌یابی ترکیه به این احتمال، انگلستان حق وتو دارد.

  وی با انتقاد از کمپین خروج و سعی در ایجاد ترس عمومی در مساله مهاجران گفت این گروه بر این مساله تاکید دارد چراکه موارد دیگر نمی‌توانند سرمایه‌گذاری کنند.

  وی همچنین از دلایل اقتصادی خروج از اتحادیه اروپا،‌ انتقاد شدید کرد و گفت در صورت خروج انگلستان مجبور به از سرگیری مذاکرات اقتصادی خواهد بود که فرآیندی طولانی و دردناک است. / فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار