• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۲ | کد خبر : 26943
 • حدود ۳۰ نفر از تظاهرات‌کنندگان راست افراطی روز شنبه طی تجمعی اعترا‌ض‌آمیز در شهر «دوور» انگلیس علیه ورود مهاجران به اروپا، پرچم اتحادیه اروپا را به آتش کشیدند.

  بنا به گزارش خبرگزاری فرانسه، شهر دوور در طرف دیگر دریای مانش مقابل شهر کاله فرانسه که هزاران مهاجر و پناهجو در آرزوی پیوستن به انگلیس در آن زندگی می‌کنند، قرار دارد.

  یکی از معترضان راست افراطی طی این تجمع با در دست داشتن پرچم انگلیس که روی آن عبارت «از پناهندگان استقبال نکنید» نوشته شده بود، خواستار عدم پذیرش آوارگان در کشورهای عضو اتحادیه اروپا شد.

  بنابر اعلام یکی از نمایندگان شهر دوور، معترضان قصد داشتند بندر دوور را تعطیل کنند، اما نتوانستند.

  در فاصله زمانی کمتر از یک ماه باقیمانده تا برگزاری همه‌پرسی ۲۳ ژوئن درباره باقی ماندن یا خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، موضوع مهاجرت به یکی از موضوعات اصلی در مناظرات طرفین تبدیل شده است. / فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است پاداش «داعش» برای ازدواج با دختران نابالغ! عکس/ مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به‌شدت زمین‌گیر و درمانده است علیرضا پناهیان رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال رافاش کرد چگونه تپش قلب خود را درمان کنیم انواع زانو دردها و درمان آنها ناوگروه صلح و دوستی ناوگان شمال به میهن اسلامی بازگشت تاج: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برای سفر تیم ملی به چین هزینه شد از ثبات بازار نفت، قیمت عادلانه و سهم منصفانه تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم/ استفاده ابزاری برخی قدرت‌ها از ‏گروه‌های تروریستی به زیان آن‌ها خواهد بود نجفی ۳ سال قبل: به علت بیماری قلبی توانایی ادامه فعالیت در دولت را ندارم؛ نجفی امروز: فردا برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی می شوم/ احیای قلبی «وزارت آموزش و پرورش» به دست وزیر بیمار! رئیس‌جمهور ونزوئلا با رهبر انقلاب دیدار کرد رئیس جمهور ونزوئلا با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد آذر ۹۴: امحای ۱۷۰۰ تن سیب زمینی زیر خروارها خاک/ آبان ۹۵: صدور مجوز توزیع رایگان سیب زمینی و پیاز بین محرومان! آقای روحانی! «معصومه ابتکار» را از قلم انداختید مختار سر از بدن «شمر» را جدا کرد و او را در دیگ سوزان انداخت برکنارى فانی برای آشکار نشدن نهان‌های فساد ۸ هزار میلیاردی بود تروریست ها آماده حمله به حلب می شوند ارتش عراق شهر مسیحی نشین برطله در شرق موصل را آزاد کرد ۱۴ میلیاردتومان پول دربی به یک سامانه رسید/۶ میلیون دلار طلبکاریم