• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۸ | کد خبر : 26982
 • به گزارش وعده صادق ؛ در این رزمایش حمله شدید موشکی به رژیم صهیونیستی و تلاش برای نفوذ در درون مرزهای اسراییل نیز مورد توجه قرار گرفته است.
  شبکه ده رژیم صهیونیستی گزارش داد: در این رزمایش عملیات تخلیه گسترده دهها هزار اسراییلی از شهرک های شمال به مرکز و جنوب اسراییل از بیم پیامدهای حاصل از حملات موشکی شبیه سازی خواهد شد.
  ارزیابی های رژیم صهیونیستی نشان می دهد که زرادخانه موشکی حزب الله در بردارنده تقریبا صد هزار موشک است.
  مطبوعات رژیم صهیونیستی در طی سال جاری میلادی بارها از سناریوهای مربوط به جنگ با حزب الله سخن به میان آورده اند که بر اساس آن، حزب الله در کنار زرادخانه موشکی خود از چند دسته نظامی برای انجام عملیات نفوذ به مرزهای رژیم صهیونیستی و تسلط بر شهرک های اسراییلی و اشغال موقت آنها بهره خواهد جست.
  مطبوعات یاد شده همچنین گزارش هایی منتشر کرده اند که در آنها از عملیات حفر تونل در زیر خانه های یهودیان در نزدیکی مرزهای لبنان، مانند شهرک صهیونیست نشین زرعیت، سخن به میان آمده است.
  طرفهای اسراییلی همچنین در مورد احتمال نصب برج های دیده بانی در هفته گذشته توسط حزب الله در نزدیکی مرزهای اسراییل ابراز نگرانی کردند./ العالم

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ روایت عکاس بلژیکی از ایرانِ واقعی کوروش سلیمانی روحانی شد ترکان: سازمان استاندارد موضوع کنترل و مدیریت کیفیت را جدی بگیرد فیلم/ سیدعلی خمینی : مسئولین حق زندگی اشرافی ندارند. خانه مجلل ۱۷ متری با همه امکانات + تصاویر دلخوش‌ها و دلواپسان کنار هم شاهد بدعهدی آمریکا هستند لب‌تاپ برای مطالعات عمیق، خسته‌کننده است اولین سالگرد شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است پاداش «داعش» برای ازدواج با دختران نابالغ! عکس/ مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به‌شدت زمین‌گیر و درمانده است علیرضا پناهیان رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال رافاش کرد چگونه تپش قلب خود را درمان کنیم انواع زانو دردها و درمان آنها ناوگروه صلح و دوستی ناوگان شمال به میهن اسلامی بازگشت تاج: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برای سفر تیم ملی به چین هزینه شد از ثبات بازار نفت، قیمت عادلانه و سهم منصفانه تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم/ استفاده ابزاری برخی قدرت‌ها از ‏گروه‌های تروریستی به زیان آن‌ها خواهد بود نجفی ۳ سال قبل: به علت بیماری قلبی توانایی ادامه فعالیت در دولت را ندارم؛ نجفی امروز: فردا برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی می شوم/ احیای قلبی «وزارت آموزش و پرورش» به دست وزیر بیمار! رئیس‌جمهور ونزوئلا با رهبر انقلاب دیدار کرد