ناظم الشریعه: در جام جهانی فوتسال با تیم های قدرتمندی هم گروه هستیم

0 0

سرمربی تیم ملی فوتسال، گفت: در جام جهانی کلمبیا در گروه سختی قرار داریم، هر فردی بگوید در گروه سختی نیستیم، شوخی می کند.

به گزارش وعده صادق ، محمد ناظم الشریعه روز سه شنبه در همایش سالیانه کانون مربیان فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: در هفته های گذشته تمرینات تیم ملی فوتسال انجام شده است. بدنبال برگزاری اردو و دیدارهای تدارکاتی هستیم و امیدوارم بتوانیم به اهداف خود برسیم.
وی ادامه داد: از فردا اردو تعطیل خواهد شد و بازیکنان مدتی استراحت می کنند. خوشبختانه شرایط همه آنها مساعد است و در این مدت این مساله را ثابت کردند.
سرمربی تیم ملی فوتسال درخصوص کمبود امکانات در این تیم، گفت: تیم ما برخلاف آنچه مطرح شد با مشکل سالن تمرین به خاطر پرداخت نکردن اجاره روبه رو نبود اما بازیکنان ما هتل استقرار نداشتند.
وی در خصوص جام جهانی فوتسال در کلمبیا، تصریح کرد: اگر بتوانیم بازی های تدارکاتی پیش بینی شده را برگزار کنیم، شرایط مان بهتر خواهد بود.
ناظم الشریعه در پاسخ به ایرنا درباره وضعیت گروهی که ایران در آن حضور دارد، اظهار داشت: در گروه سختی قرار داریم، هر فردی بگوید در گروه سختی نیستیم، شوخی می کند زیرا تیم های برتر سه قاره و تیم دهم جهان در این گروه قرار دارند./ایرنا

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.