رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲ | کد خبر : 27185
 • دبیرکل فدراسیون فوتبال:مربیان ایرانی دانش بالایی دارند؛ از مربی خارجی به عنوان مشاور استفاده کنیم

  به گزارش وعده صادق ، «علیرضا اسدی» روز سه شنبه در همایش سالانه کانون مربیان فوتبال ایران، تصریح کرد: برایم افتخار است که در جمع مربیان هستم و معتقدم فوتبال ما به اندازه ای بضاعت دارد که از مربیان داخلی برای پرورش بازیکنان استفاده کند.
  وی با تاکید براینکه تیم ملی بزرگسالان، بضاعت فوتبال ایران است، گفت: باید از خودمان این سوال را بپرسیم که چرا نیاز به مربی خارجی داریم و اساسا باید در چه زمینه ای از آنان بهره ببریم. معتقدم از مربیان خارجی می بایست به عنوان مشاور استفاده کرده و دانش آنها را نهادینه کنیم.
  دبیرکل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: اگر تیم ها در پست هایی ضعف دارند باید از بازیکنان خارجی استفاده کنند. با این حال معتقدم در داخل کشور استعدادهای نابی وجود دارد.
  دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه اظهار داشت: نباید اجازه بدهیم که فوتبال ایران به انحصار مربیان خارجی درآید. متاسفانه در کشورمان بیش از نفت، مغز صادر می کنیم.
  اسدی خطاب به مربیان عنوان کرد: دانش خود را مانند معلم بزرگ فوتبال مرحوم دهداری و سایرینی که زنده هستند، به فوتبالیست ها و مربیان کشور انتقال دهید.
  وی تصریح کرد: به عنوان یک فوتبالیست و مسئول در فدراسیون می گویم که دانش فوتبال را به عنوان کالا نمی خریم، اما دست مربی را که دانش فنی خود را انتقال دهد به گرمی می فشاریم.
  اسدی گفت: چنانچه کانون مربیان بتواند جامعیتی در کشور به وجود بیاورد، آمادگی داریم تا نماینده این کانون را به عضویت مجمع فدراسیون فوتبال درآوریم./ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار