رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۵ | کد خبر : 27278
 • پیگیری فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری واجب شرعی است

  به گزارش وعده صادق ، آیت‌الله سید‌‌مصطفی‌ موسوی اصفهانی رئیس حوزه‌های علمیه همدان در همایش طلایه‌داران تبلیغ اظهار با بیان اینکه دفاع از نظام مطابق با فرمایشات امام راحل ضروری واجب است، اظهار داشت: پشتیبانی از نظام از اوجب واجبات است اما به این معنا نیست که مسائل مهم کشوری نادیده گرفته و آسیب‌شناسی نشود بلکه باید اجازه داده شود در فضای باز مباحثه و مناظره صورت بگیرد و روشنگری شود.

  عضو مجلس خبرگان رهبری پیگیری فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری را واجب شرعی دانست‌ و اظهار داشت: در جامعه اسلامی رهبری زعیم سیاسی و جانشین امام زمان(عج) هستند وخواست ایشان مصلحت جامعه است بنابر‌این در اجرای دستورات ایشان تمامی دستگاه‌ها و نهادها باید اهتمام داشته باشند.

  رئیس حوزه‌های علمیه همدان حفظ روحیه انقلابی را مطابق با فرمایش مقام معظم رهبری عامل تداوم انقلاب اسلامی دانست و افزود: حوزه علمیه خط رهبری را دنبال می‌کند و در فضایی بدور از تعصبات حزبی، فردی یا گروهی در این مسیر گام برمی‌دارد.

  وی با تاکید بر اینکه مسئله انقلابی بودن حوزه‌ها برای تقویت نظام و دولت و دولتمردان حائز اهمیت است، گفت: اگر از جانب نیروهای انقلابی انتقاد صورت می‌پذیرد به منزله تضعیف  نیست بلکه گامی در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی است.

  وی گفت: جامعه طلاب و روحانیون از همان آغاز انقلاب پیشتاز نیروهای انقلابی بودند و در خط مقدم انقلاب اسلامی حضور داشته‌اند هم‌اکنون نیز بزرگ‌ترین مبلغ نظام روحانیون هستند که  در عرصه‌های مختلف از جمله برای آمدن به پای صندوق‌های رای شاهد تبلیغ‌ها و روشنگری آنها بودیم.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار