رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۳ | کد خبر : 27280
 • فرماندهان داعش دستور قتل نیروهای زخمی خود در فلوجه را صادر کردند

  به گزارش وعده صادق ، “حسن عبدالهادی” جانشین فرمانده کل گردان های سید الشهدای عراق گفت: بمباران مراکز داعش در  فلوجه ادامه دارد، بر اساس اطلاعاتی که از اهالی فلوجه به دست آوردیم در حدود ۱۰۰۰ تروریست تکفیری داخل فلوجه مستقر شده‌اند، یگان‌های جنگ الکترونیک نیروهای داوطلب مردمی نیز به واسطه شنود ارتباطات تروریستها متوجه شدند تعدادی از داعشی های مستقر در فلوجه از اتباع کشور چین هستند.  همچنین فرماندهی گروه تروریستی داعش به نیروهای خود در فلوجه دستور داده است نیروهای زخمی خود در فلوجه را به قتل برسانند.

  عبدالهادی در خصوص عملیات جاری در فلوجه گفت: می‌توان گفت وضعیت عملیات  در مرکز فلوجه هم اکنون چندان روشن نیست اما می‌توان گفت پیشروی‌های بسیار گسترده‌ای صورت گرفته است، عملیات در گرمه پایان یافت و کار نیروهای مردمی در صقلاویه نیز امروز و یا فردا به پایان خواهد رسید. مناطق صقلاویه و پل آن وهمچنین منطقه “زغارید” که برای داعش نقاط حیاتی هستند به لطف خدا آزاد شدند.

  وی مشکل اصلی آزادسازی شهر فلوجه را حضور افراد غیر نظامی در این شهر دانسته و گفت: مشکل اصلی در عملیات آزادسازی شهر فلوجه افراد غیر نظامی باقی مانده در این شهر هستند که تعدادشان به ۴۰ تا ۵۰ هزار خانوار می‌رسد. خانواده‌هایی که موفق به خروج از این شهر شدند وضعیت ساکنان فلوجه را اسفبار توصیف کرده‌اند. دلیل اصلی تأثیر در پاکسازی شهر فلوجه حضور تعداد زیادی غیر نظامی در این شهر است نیروی هوایی عراق اعلامیه‌هایی را بر روی شهر فلوجه رها کرده و با مشخص کردن مسیرهای امن برای خروج از آنان درخواست کرده به دلیل ادامه یافتن عملیات نظامی شهر را ترک کنند.

  حسن عبدالهادی در پایا خبر داد: امروز حیدر العبادی نخست وزیر و سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق از اتاق عملیات نیروهای امنیتی در فلوجه بازدید کردند.

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار