رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۸ | کد خبر : 27313
 • دغدغه مشترک امروز جهان اسلام غده سرطانی اسرائیل است

  یادگار امام خمینی (ره) گفت: امروز فجایعی در دنیا در حال وقوع است اما دغدغه ای بالاتر از آن جهان اسلام را تحت تاثیر قرار داده که غده سرطانی اسرائیل باید نامید.

  به گزارش وعده صادق ،حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی روز پنج شنبه در همایش بین المللی امام خمینی (ره) و امت اسلامی که با حضور میهمانان خارجی شرکت کننده در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در هتل بین المللی لاله در حال برگزاری است، اظهار کرد: جهان اسلام امروز درگیر فاجعه بسیار سنگینی است. جنگ های داخلی و برادرکشی، موجب شده که مسلمانان از یکدیگر غافل شوند.
  حجت الاسلام والمسلمین خمینی گفت: تمام این دغدغه ها همتی عالی می طلبد و علمای اسلام نسبت به قتل و حد حساسیت نشان دهند.
  سیدحسن خمینی ادامه داد: تکفیر مذهب خاصی نمی شناسد، برادرکشی شیعه و سنی ندارد هر کسی که به جای سخن گفتن به روش غیردوستانه روی بیاورد، در واقع آب در آسیاب دشمن ریخته است.
  تولیت آستان مقدس امام خمینی (ره) گفت: در چند سال اخیر چه مقدار از فجایع اسرائیل گفته شده است. دغدغه های دشمنان، ملل مسلمان را به هم ریخته است.
  حجت الاسلام والمسلمین خمینی با بیان اینکه باید توجه جدی به غده سرطانی اسرائیل داشته باشید، اظهار کرد: ملل مسلمان از یکدیگر دور شده اند و بایستی دغدغه اصلی آنان رژیم اسرائیل باشد، اسلام روزگار خوشی را سپری نمی کند.
  تولید آستان مقدس امام خمینی (ره) با بیان این که وقوع فجایع اسفبار در جامعه کنونی مورد رضای خداوند نیست، اضافه کرد: با همدلی و رفتار و گفتار خود و با توجه به خداوند متعال و توجه به دغدغه های مشترک یکدیگر، باید به آینده اسلام بیش از پیش امیدوار بود

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار