• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۳ | کد خبر : 27315
 • در ایامی نه چندان دور روحانی سرشناس خمین صاحب فرزندی شد که روح الله نام گرفت. شاید در اوایل عمرش کسی خبر نداشت چه آینده ای در انتظار این سید خرد شال است.

  سال ها گذشت و این کودک حالا دیگر مرد کاملی شده بود ، مردی که روشنای ضمیرش ظلمات پیرامونش را بر نمی تافت. بانگ رسای او از  معدود صدا هایی بود که خواب ظالمان را آشفته می کرد. مردم را به حق دعوت می نمود د آنان نیز ذیل شمع وجودش پروانه وار گرد می آمدند. تببعید هم نتوانست مانع از تقریب قلوب آحاد ملت نسبت به این سید نورانی شود و طاغوت حتی با امداد شیطان بزرگ هم توان خاموشی این تلالو تابان انوار قدسی را نداشت.

  افراد همانند برادر پشت در پشت هم داده و نظامات کفرآمیز پرداخته دست اجانب را در هم شکستند. این وحدت حول همان روحانی شکل گرفته بود که دیگر به امام شهرت یافته بود، امامی که به سان پدری دلسوز و مهربان برادری را برای مردم به ارمغان می آورد.

  انقلابی که به اراده  عمومی و با راهنمایی های خمینی کبیر صورت گرفت دستاورد هایی فرای تصور به همراه داشت. دستاورد هایی که سالیان سال اولیاء الهی در پی تحقق آن بودند و در معدودی موارد با استمداد از معجزات محیر العقول به آن دست یافته بودند حال بدون هیچ موجزه ای دوباره تکرار شده بود.

  و این بود اعجاز خمینی ما !!!

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  ۶۰ درصد مددجویان کمیته امداد خراسان‌شمالی زنان سرپرست خانوار هستند جلسه علنی مجلس آغاز شد رشد ۱۹درصدی مسافران هوایی/ مهرآباد پرترددترین فرودگاه کشور احتمال دوتابعیتی بودن رئیس دانشگاه علم و صنعت/ در صورت اثبات «برخورداری» باید برکنار شود عکس/ اتمام بازسازی ضریح امامین عسگریین حادثه در یک پارک تفریحیِ استرالیا ۴ قربانی گرفت آغاز طرح واکسیناسیون فلج اطفال توسط رهبر معظم انقلاب +عکس وزیر خارجه پیشین آمریکا پشتیبانی خود را از هیلاری کلینتون اعلام کرد افزایش ۵۰ درصدی سفر به عتبات از اول محرم/ پلیس منعی برای تشرف انفرادی زائران ندارد هاشمی می‌گفت آیت‌الله مهدوی از ما بالاتر بود/بعضی شخصیت‌ها در اوایل تشکیل دانشگاه امام صادق را مسخره می‌کردند پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۴ساعت گذشته کاهش قیمت اوراق تسهیلات مسکن شیطان روسی را بشناسیم+تصاویر اعلام اسامی دفاتر مجاز فروش بلیت پروازهای اربعین حسینی رضایت رهبری از حوزه سلامت حفاظت از منابع طبیعی به فرهنگ عمومی تبدیل شود رئیس مجلس سوریه با هیات پارلمانی ایران در ژنو دیدار کرد خوشرو: ایران برای کمک به مأموریت های حفظ صلح آمادگی دارد تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌‌های چهارشنبه پنجم آبان سواری‌ها و موتورسیکلت‌ها درصدر حوادث برون شهری امسال