رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۱ | کد خبر : 27347
 • حملات شدید جنگنده‌های ارتش سوریه به مواضع تروریست‌ها در ادلب و حلب

  به گزارش وعده صادق ، یک منبع نظامی سوری گفت که جنگنده‌های ارتش این کشور چندین بار محل آموزش سرکرده‌های بلندپایه گروه تروریستی احرار الشام را در منطقه الشیخ بحر در حومه شمالی ادلب بمباران کردند که در پی آن شماری از عناصر تروریستی کشته و یا زخمی شدند.

  جنگنده‌های ارتش سوریه همچنین در پاسخ به هدف قراردادن دو شهرک کفریا و الفوعه از سوی تروریستها، ۶ بار شهر بنش بزرگترین پایگاه تروریستهای جبهه النصره در حومه شمالی ادلب را بمباران کردند.

  در پی حملات جنگنده‌های سوریه به یک مرکز ایست و بازرسی تروریستها در حلب، پل الشقیف در جاده الکاستیلو منهدم شد.

  یک منبع میدانی گفت که با توجه به تخریب این پل، ارتش سوریه تنها راه امدادرسانی به همه محلات شرقی حلب را که گروههای تروریستی در آنجا مستقر هستند، قطع کرده است.

  جنگنده‌های ارتش سوریه همچنین مواضع تروریستها در شهرکهای العیس و الزربه و تل حدیه و منطقه ایکاردا در حومه جنوبی حلب را بمباران کردند.

  پایگاههای نزدیک به ارتش آزاد اعلام کردند که طی سه روز گذشته، ۲۸۰ داعشی و ۷ عامل انتحاری در درگیری با ارتش آزاد در حومه شمالی حلب، کشته شده‌اند.

  ارتش سوریه همچنین روستای خربه الجامع در حومه جنوبی استان حماه را به کنترل خود در آورد و شماری از تروریستها را کشته و یا زخمی کرد.

  نیروهای دموکراتیک سوریه که از حمایتهای آمریکا برخوردارند، به پیشروی‌های خود در غرب رود فرات به‌سمت شهر منبج در حومه شمال شرقی حلب ادامه داده و ۱۶ روستا و منطقه دیگر از جمله الحالوله، الشیخ عبیدات، رمیلات و الحمادات را بعد از درگیری با داعشی‌ها و کشته و زخمی شدن شماری از عناصر دو طرف، به کنترل خود در آوردند.

  نیروهای دموکراتیک سوریه همچنین به اطراف قلعه باستانی نجم واقع در کرانه باختری رود فرات رسیدند.

  شهر منبج بزرگترین پایگاه داعش در حومه شمال شرقی حلب به شمار می‌رود.

  از سوی دیگر مرکز موسوم به دیده‌بان حقوق بشر وابسته به معارضان اعلام کرد که ۱۵ نفر از اعضای دو خانواده  از جمله ۳ کودک در پی حمله جنگنده‌های ائتلاف آمریکایی به جنوب و جنوب غرب منبج  کشته شدند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار