رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۸ | کد خبر : 27461
 • وبگاه اسرائیلی: هماهنگی امنیتی با تشکیلات خودگردان پیشرفت کرده است

  به گزارش وعده صادق ؛ با آنکه تشکیلات خودگردان فلسطین چندین بار [در ظاهر] رژیم صهیونیستی را تهدید کرده که هماهنگی امنیتی را با تل‌آویو قطع می‌کند، منابع اسرائیلی می‌گویند این هماهنگی بهتر نیز شده است.

  خبرگزاری «صفا» فلسطین به نقل از وبگاه اسرائلی «واللا» گزارش کرد که آنچه در عمل رخ داده، عکس تهدیدهای تشکیلات خودگردان است. هماهنگی امنیتی تشکیلات با اسرائیل روبه افزایش است.

  «آوی زاخاروف» خبرنگار سیاسی سایت «واللا» توضیح داد که فعالیت‌های دستگاه امنیتی فلسطینی به شکل ملموسی در ماههای اخیر، از جمله در داخل روستاهای پیرامونی شهر قدس [اشغالی] شاهد افزایش است و هرچه زمان می‌گذرد بهتر میشود.

  گروه‌های فلسطینی از جمله گروه‌های مقاومت مکررا از هماهنگی امنیتی تشکیلات با اسرائیل در کرانه باختری و شهر قدس برای بازداشت فعالان فلسطینی بشدت انتقاد میکنند.

  هماهنگی تشکیلات خودگردان فلسطین با اسرائیل در امور امنیتی نقشی مهم در سرکوب انتفاضه فلسطین دارد. حتی بنیامین نتانیاهو دو روز گذشته در سخنانی در پارلمان اعلام کرد که همکاری کشورهای عربی در کاهش خشونت در کرانه باختری نقش داشته است. مقصود نتانیاهو از کاهش خشونت، کوچک شدن موج انتفاضه بود./فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار