• تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲ | کد خبر : 27495
 • به گزارش وعده صادق ، گروه کارگاه تئاتر خیابانی با دغدغه های خاص خودش قریب یک دهه است که فعالیت خود را آغاز کرده است.

  وی با بیان اینکه در این مدت نمایش هایی با عنوان هیس و رژیم آل سعود تولید و اجرا کرده است، افزود: جدید ترین اثر ما نمایش دریادلان است که در سال گذشته پس از تفحص شهدای غواص و موج احساساتی که شکل گرفت جرقه این کار زده شد.

  زندی فر با اشاره به اینکه سعی ما در این نمایش بر این بوده که تا جایی که امکان دارد یک اتفاق احساسی تراژدی را نشان بدهیم، گفت: تولید نمایش دریادلان با حدود ۳۰ بازیگر آغاز شد که فصل اول آن در شهریور و مهر سال گذشته مورد استقبال مردم قرار گرفت.

  مجری طرح نمایش دریادلان تصریح کرد: این حرکت فتح بابی شد تا پس از یک سال این اثر را با تعداد اجرای بالاتری برای مخاطبان مردمی خود در سالگرد تفحص شهدای غواص به نمایش بگذاریم.

  وی با بیان اینکه نمایشی که در محیط باز اجرا می‌شود مخاطب مردمی دارد، بیان کرد:  این نمایش از ۵ خرداد ماه آغاز شده و تا ۴ تیرماه ساعت ۲۱ در محل پارک دانشجو برای علاقه مندان به اجرا درخواهد آمد.

  زندی فر با اشاره به اینکه با پایان یافتن نمایش دریا دلان اولویت ما اجراهای شهرستانی اثر است، گفت: پیش از این نیز در قالب نوزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت ۴ اجرا در شهر ابادان داشته ایم.

  این بازیگر تئاتر در ادامه خاطر نشان کرد: اولویت بعدی گروه تئاتر خیابانی ایران که دغدغه ی دو ساله ما بوده در خصوص مدافعان حرم است.

  وی با بیان اینکه این اثر در مرحله پیش تولید قرار دارد، اضافه کرد: تحقیقات لازم انجام شده و به زودی اطلاعات تکمیل تر این نمایش را در اختیار رسانه ها قرار خواهیم داد.

  زندی فر گفت: نمایش دریادلان را هرشب به یک خانواده شهید مدافع حرم تقدیم می‌کنیم و تمام توان و آرزوی ما این است که بتوانیم یک شب میزبان سردار قاسم سلیمانی در نمایش دریادلان باشیم./دانا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار