رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۷ | کد خبر : 27566
 • نماینده مجلس مطرح کرد:

  لزوم اقدامات زیربنایی برای استانداردسازی جاده های کشور

  به گزارش وعده صادق، عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن ابراز خرسندی از نبود اتوبوس‌های چینی تا کنون در کشور گفت: ما نتیجه استفاده از اتوبوس‌های اسکانیا، سوانح و کشتارهای رخ داده را دیده ایم. اکنون که بحث برجام مطرح است و شاهد رفت و آمد و حضور کشورهای مختلف اروپایی هستیم باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

  بت کلیا ادامه داد: این امکان وجود دارد که با همین کشورها گام‌هایی را در جهت رفع احتیاجمان از جمله در زمینه اتوبوس برداریم. منظور من واردات اتوبوس نیست بلکه وارد کردن تکنولوژی‌های لازم از این کشورها است.

  نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس به سال‌های آغاز تولید پیکان اشاره کرد و گفت: در آن زمان کره‌ای ها افسوس می‌خوردند که کاش توانایی لازم برای تولید یک پیچ از همان پیکان را داشتند اما اکنون در این صنعت از ما پیشی گرفته‌اند و جبران این فاصله باید مدنظر مسئولین باشد.

  وی از تلاش شهرداری و وزارت راه در ارتقاء سطح حمل و نقل درون شهری و بین شهری تقدیر کرد و افزود: باید برنامه دراز مدتی در نظر بگیریم که شأن ملت عزیزمان در آن حفظ شود.

  این عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان تاکید کرد: مردم ما ملتی با فرهنگ و بی‌نظیر در دنیا هستند که در تمام شرایط با مسئولین همیار و همدم بوده و خواهند بود و باید ارزش‌های این ملت را حفظ کرده و قدم‌هایی برای آرامش آن‌ها برداریم.

  مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار