• تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸ | کد خبر : 27624
 • كشتی قهرمانی جوانان آسیا- فیلیپین؛

  علیزاده به دیدار فینال راه یافت/ نیازی در رده‌بندی

  به گزارش خبرگزاری وعده صادق، مسابقات دو وزن پایانی رقابتهای کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا، امروز (شنبه) در شهر مانیل فیلپین در حال برگزاری است که در وزن ۸۴ کیلوگرم آرمان علیزاده به دیدار فینال راه یافت.

  نتایج فرنگی کاران جوان کشورمان در روز پایانی این رقابتها به شرح زیر است:

  در وزن ۸۴ کیلوگرم آرمان علیزاده در دور اول کشتی گیری از قزاقستان را شکست داد. وی در دور دوم نیز حریف تاجیکستانی را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. علیزاده در این مرحله با نتیجه ۸ بر صفر از سد حریف ازبکستانی گذشت و راهی دیدار فینال شد.

  در وزن ۱۲۰ کیلوگرم امیر محمد حاجی پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل حریفی از کره جنوبی شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، حاجی پور از دور رقابت ها کنار رفت.

  تیم کشتی فرنگی کشورمان تاکنون در این رقابت ها توسط مهدی ابراهیمی و امیرحسین حسینی در اوزان ۷۴ و ۹۶ کیلوگرم صاحب مدال طلا ، محمدرضا گرایی در وزن ۶۰ کیلوگرم، مدال نقره و علیرضا نجاتی در وزن ۵۰ کیلوگرم صاحب مدال برنز شده است.

  همچنین رقابتهای کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا نیز از امروز با برگزاری پیکارهای اوزان ۵۵ و ۶۰ کیلوگرم ادامه داشت که مهدی نیازی به دیدار رده بندی راه یافت.

  مهدی نیازی در وزن ۶۰ کیلوگرم در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد کشتی گیری از ترکمنستان گذشت اما در دور بعد با نتیجه ۸ بر ۴ مغلوب کشتی گیر ژاپنی شد و با توجه به فینالیست شدن حریف ژاپنی، نیازی در دیدار رده بندی به مصاف حریف قزاقستانی می رود.

  در وزن ۵۵ کیلوگرم نادر نصری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل حریف قزاقستانی شکست خورد و با توجه به مغلوب شدن کشتی گیر قزاق مقابل کشتی گیر مغولستانی، نصری از دور رقابت ها کنار رفت.

  رقابتهای اوزان ۵۰، ۶۶، ۷۴، ۸۴، ۹۶ و ۱۲۰ کیلوگرم کشتی آزاد نیز فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود.

   

  مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار