رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴ | کد خبر : 27632
 • کلینتون: ترامپ به ایران حمله می کند

  به گزارش وعده صادق ، پایگاه اینترنتی بریت بارت در گزارشی به سخنرانی روز گذشته هیلاری کلینتون در جنوب کالیفرنیا و انتقادات شدید وی از ترامپ پرداخت و نوشت: هیلاری کلینتون در نطقی درباره سیاست‌خارجی‌اش، به دونالد ترامپ و مواضع او حمله کرد و این میلیاردر نیویورکی را برای فرماندهی کل قوای آمریکا و‌ ایفای نقش بین المللی ایالات متحده، ‘نا لایق’ خواند.

   

  بریت بارت افزود: داوطلب پیش‌تاز برای نامزدی حزب دموکرات در انتخابات آمریکا با حمله به تنها داوطلب باقی‌مانده در اردوگاه جمهوری‌خواهان، سیاست‌های او را “خطرناک و نامربوط” توصیف کرد.

  هیلاری کلینتون که پیش‌تر وزیر خارجه آمریکا بوده است، در سخنرانی‌اش در سن‌دیه‌گو، جنوب کالیفرنیا، بارها حرف‌ها و شخصیت دونالد ترامپ را دست انداخت و از جمله او را فردی “دمدمی‌مزاج” خواند که زود از کوره در می‌رود و این می‌تواند در تصمیم‌گیری‌هایش “فاجعه‌بار” باشد.

  سه‌شنبه آینده در چند ایالت آمریکا از جمله کالیفرنیا آخرین دور‌ مهم از رقابت‌های درون‌حزبی برای تعیین نامزد نهایی دو حزب آمریکا برگزار می‌شود.

   

  بریت بارت نوشت: هیلاری از جمله به شیوه برخورد دولت باراک اوباما با پرونده هسته‌ای ایران اشاره کرد و گفت: “در زمانی که برخی می‌گفتند با حمله نظامی، خطر دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای را رفع کنیم، با اعمال تحریم‌های فلج‌کننده، ایران را پای میز مذاکره آوردیم و به توافقی دست پیدا کردیم که باید همه راه‌های دست‌رسی ایران به سلاح هسته‌ای را ببندد.”

  خانم کلینتون در عین حال تاکید کرد که جهان باید بداند اگر برای جلوگیری از دست‌یابی تهران به سلاح هسته‌ای لازم شود، آمریکا هر زمانی به ایران حمله کند.

  او به مواضع دونالد ترامپ “علیه مسلمانان” هم اشاره کرد و گفت که چنین حرف‌هایی به گروه‌هایی مانند داعش کمک می‌کند تا خودشان را تقویت کنند.

   

  هیلاری در ادامه افزود: در صورتی که ترامپ رئیس جمهور آمریکا بشود این تهدید وجود دارد که آمریکا با حمله نظامی بخواهد برنامه هسته ای ایران را متوقف کند و همچنین خود ترامپ ممکن است پیروزی خود را در کرملین جشن بگیرد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار