رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۹ | کد خبر : 27645
 • تیم والیبال ایران ، لهستان را شکست داد و المپیکی شد

  به گزارش وعده صادق ، تیم ملی والیبال کشورمان در ششمین بازی خود در رقابت‌های انتخابی المپیک به مصاف لهستان رفت و با پیروزی ۳-۱ برابر این تیم قدرتمند توانست صعود خود به المپیک را قطعی کند.

  تیم ایران در ست نخست، ۸ امتیاز از حمله، ۲ امتیاز از دفاع، ۲ امتیاز مستقیم از سرویس و ۱۳ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و لهستانی‌ها، ۱۱ امتیاز از حمله، ۲ امتیاز از دفاع، یک امتیاز مستقیم از سرویس و ۶ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آوردند.

  بازیکنان ایران در ست دوم با انگیزه بیشتری وارد زمین شدند و با اشتباهات کمتر و سرویس‌های بهتر باز هم تیم برتر میدان مقابل قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ بودند. شیرینی صعود به المپیک با پیروزی مقابل لهستان برای بازیکنان ایران قطعاً بیشتر از صعود به المپیک با پیروزی مقابل ونزوئلا بود. ست دوم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود ایران به پایان رسید. آنتیگا در پایان این ست،‌ کورک و اوماژ، بازیکنان اصلی خود در بازی‌های قبلی را به زمین فرستاد.

  تیم ایران در ست دوم، ۲۲ امتیاز از حمله، ۵ امتیاز از دفاع، ۶ امتیاز مستقیم از سرویس و ۱۷ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و لهستانی‌ها، ۲۵ امتیاز از حمله، ۳ امتیاز از دفاع، ۲ امتیاز مستقیم از سرویس و ۸ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آوردند.

  تیم لهستان در ست سوم با حضور بارتوژ کورک و اشتباهات بازیکنان ایران، توانست قدرت خود را به رخ شاگردان لوزانو بکشاند تا یک پیروزی آسان برای ایران رقم نخورده باشد. نتیجه این ست ۲۵ بر ۲۰ به سود لهستان شد.

   

  تیم ایران در پایان ست سوم، ۳۴ امتیاز از حمله، ۸ امتیاز از دفاع، ۸ امتیاز مستقیم از سرویس و ۲۰ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و لهستانی‌ها، ۴۴ امتیاز از حمله، ۴ امتیاز از دفاع، ۴ امتیاز مستقیم از سرویس و ۱۱ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آوردند.

  در ست چهارم نیز بازی دو تیم بسیار پایاپای پیش رفت. لهستان با ورود چند بازیکن اصلی خود به ترکیبش در فاز هجومی شرایط بهتری پیدا کرد و توانست دفاع ایران را تحت تاثیر قرار بدهد. از طرفی ایران نیز با حملات سریع خود امتیازات خوبی کسب کرد و قدرت برابر دو تیم در این ست باعث شد بازی در امتیاز ۲۴-۲۴ مساوی شود و در انتها نیز رالی نزدیک دو تیم در امتیازات پایانی با نتیجه ۳۲-۳۴ به سود تیم ملی کشورمان خاتمه یافت و شاگردان لوزانو موفق شدند با برتری ۳-۱ برابر لهستان صعود خود به المپیک را قطعی کنند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار