رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۷ | کد خبر : 27828
 • روسیه از حضور نظامیان ترکیه در محل درگیری با تروریست‌ها خبر داد

  به گزارش وعده صادق، مرکز هماهنگی و نظارت روسیه بر آتش‌بس که در پایگاه نظامی «حمیمیم» لاذقیه مستقر است در بیانیه‌ای افزود: نزدیک به هزار تروریست از مناطق تحت سیطره گروه‌های موسوم به “مخالفان میانه‌رو” به‌ویژه منطقه الانصاری به مواضع ارتش سوریه در جنوب غرب حلب یورش بردند.

  سخنگوی این مرکز در ادامه بیانیه‌ای ابراز کرد: درگیری‌های شدیدی در فاصله ۸۰۰متری یک پادگان در محله النصر حلب میان ارتش سوریه و تروریست‌ها درجریان است و تروریست‌ها تلاش می‌کنند خود را به جاده بین المللی برسانند.

  وی بیان کرد: ساکنان محلی گروه‌های تروریستی را که نظامیان ترکیه آنها را همراهی می‌کردند در حاشیه محله‌های حلب که درگیری در آن جریان دارد مشاهده کرده‌اند.

  در بیانیه مرکز هماهنگی و نظارت روسیه بر آتش‌بس در سوریه آمده است: نظام ترکیه به حمایت و پشتیبانی خود از گروه‌های مسلح و تسهیل عبور تروریست‌ها و سلاح به داخل سوریه افزوده است.

  تحولات شتابان در حلب بسیار نگران کننده است به‌ویژه اینکه گروه تروریستی جبهه النصره از فرصت آتش‌بس و بمباران نشدن گروه‌های موسوم به مخالفان میانه‌رو در مناطق مشترک با تروریست‌ها، استفاده کرده است.

  بیانیه در ادامه تأکید می‌کند که این گروه تکفیری به بازتوزیع اعضای خود و افزایش ذخیره سلاح و مهمات و انجام اقدام‌های تروریستی در مناطق مجاور پرداخته است.

  تروریست‌های داعش نیز با گروه موسوم به ارتش آزاد در شهر مارع برای انجام اقدامات تروریستی مشترک در مناطق شهری شمال حلب به توافق رسیده‌اند و اسلحه، مهمات و کمکهایی که بالگردهای آمریکایی بر فراز مارع رها کردند به دست گروه تروریستی داعش رسیده است.

  این مرکز به نقل از ساکنان محلی شمال حلب اعلام کرد که اعضای گروه موسوم به ارتش آزاد با آزادی کامل در مناطق تحت تسلط داعش رفت و آمد می‌کنند و این اطلاعات نشان دهنده وجود ارتباط میان سرکردگان ارتش آزاد و داعش است.

   

  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار