رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۶ | کد خبر : 27932
 • گاف روزنامه سعودی؛ عربستان جاسوس‌های «ساواک» ایران را بازداشت کرد

  به گزارش وعده صادق، در راستای تلاش رسانه‌های سعودی برای اتهام زنی به ایران و نشر اخبار و گزارش‌های کذب  روزنامه «عکاظ»، در دام دروغ پراکنی خود افتاده است.

  این روزنامه در گزارشی که در آن از جمهوری اسلامی ایران، به نام جمهوری ایران یاد کرده، نوشت که  ایران و اسرائیل را دو روی یک سکه میداند و مدعی شده است تهران و تل‌آویو تلاش می‌کنند از طریق سازمان‌های جاسوسی خود «ساواک» و «موساد» امنیت و ثبات عربستان را بر هم زنند.

  این روزنامه ادعا کرده نهادهای امنیتی عربستان طی سالهای ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ موفق شده‌اند ۳۳ تن از عناصر مرتبط با این سازمان‌ها را بازداشت کنند که ۳۰ نفر از آنها عربستانی، یک نفر ایرانی، یک اردنی و یک افغانی است.

  نگارنده گزارش پُر اشتباه روزنامه عکاظ، حتی نمی‌داند که ساواک، سازمان اصلی پلیس امنیتی و اطلاعاتی ایران در زمان محمدرضا پهلوی بوده و این سازمان با اوج‌گیری انقلاب به دستور محمدرضا پهلوی در سال ۵۷ منحل شده است.

  عکاظ با ادامه گاف خود ادعا کرده سازمان‌های جاسوسی ساواک و موساد گروهی از جاسوسان خود را آموزش داده‌اند و با مسئولان عالی رتبه ایرانی و اسرائیلی دیدار کرده‌اند از جمله ۳۲ متهم بازداشت شده به همکاری با ایران که با رهبر ایران نیز دیدار کرده‌اند.

  عربستان این متهمان را به تشکیل باند جاسوسی، همکاری و جاسوسی برای کشور بیگانه، به خطر انداختن امنیت و تمامین ارضی عربستان، دیدار با رهبر ایران و سازمان‌های جاسوسی این کشور، اخلال در امنیت عمومی و خیانت به کشور متهم کرده است.

  فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار