رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۶ | کد خبر : 27954
 • تشریح عملیات آزادسازی صقلاویه توسط سخنگوی امنیتی حشد الشعبی عراق

  “یوسف الکلابی” سخنگوی امنیتی نیروهای داوطلب مردمی عراق به منطقه عملیاتی فلوجه در خصوص عملیات آزادسازی شهر صقلاویه و تکمیل محاصره فلوجه توضیحاتی را ارائه کرد: به لطف خدا نیروهای ما که روز گذشته در مناطق شرقی شهر صقلاویه مستقر بودند عملیات خود را به سمت قرف سلطان و ابوهایس ادامه داده و محاصره مرکز شهر صقلاویه را تکمیل کردند؛ پس از تکمیل محاصره نیروهایی که در منطقه “حی الشهدا” مستقر بودند عملیات پیشروی خود به سمت مرکز شهر صقلاویه را آغاز کردند.

  وی ادامه داد: به لطف خدا صقلاویه آزاد شد و تنها چند تجمع کوچک از تروریست‌ها باقی مانده‌اند که تا غروب اروز پاکسازی آنها نیز کامل می شود.

  او تاکید کرد: با آزادسازی منطقه صقلاویه می توانیم بگوییم که مناطق وسیعی از شمال شهر فلوجه توسط نیروهای داوطلب مردمی و نیروهای پلیس فدرال آزاد شده‌اند، به این وسیله محاصره شهر فلوجه کامل شده و این چراغ سبزی خواهد بود برای نیروهای امنیتی تا پیشروی خود از محورهای مختلف به سمت مرکز شهر را آغاز کنند.

  یوسف الکلابی در پایان گفت: حمله به شهر فلوجه از چندین محور صورت خواهد گرفت اما مسئله اصلی حضور غیرنظامیان در این شهر است که باید از آنان محافظت شود و این برای ما یک اصل است.

   

   

  تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار