رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۲ | کد خبر : 28010
 • فرماندار نیویورک: اگر اسرائیل را تحریم کنید، شما را تحریم می‌کنیم

  به گزارش وعده صادق ؛ «اندرو کومو» فرماندار ایالت نیویورک طی یک بیانیه توئیتری اعلام کرد که یک دستور اجرایی با هدف مخالفت با جنبش تحریم‌های ضد اسرائیلی (BDS) را به امضا رسانده است.

  کومو با طرح این ادعا که اسرائیل امروزه در سطوح مختلفی مورد هجوم قرار گرفته است، نوشت: «این جنبش بی‌دی‌اس یک تهاجم اقتصادی بوده که در حال تبدیل شده به یک دشمن سازمان دهی شده برای اسرائیل است.»

  فرماندار ایالات نیویورک تصریح کرد که نمی‌تواند اجازه چنین مسئله‌ای را به جنبش تحریم‌ اسرائیل بدهد و افزود: «ما آشکارا مقابل بی‌دی‌اس می‌ایستیم. اگر اسرائیل را تحریم کنید، نیویورک نیز شما را تحریم می‌کند.»

  این در حالی است که نتایج یک نظرسنجی از میان ۱۱۰۰ بزرگسال در انگلستان و همین تعداد در آمریکا نشان می‌دهد ۴۰ درصد از مردم انگلستان و ۳۰ درصد از مردم آمریکا از تحریم اسرائیل حمایت می‌کنند.

  «برت کوئندرز» وزیر خارجه هلند نیز اعلام کرده بود درخواست‌ها برای تحریم رژیم صهیونیستی تحت قانون آزادی بیان در این کشور قرار داشته و جنبشی مانند تحریم‌های ضد اسرائیلی (BDS) حق فعالیت دارد.

  جنبش تحریم‌های ضد اسرائیلی یا BDS، یک حرکت بین‌المللی از سوی سازمان‌های حقوقی و حامی فلسطین است که برای مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی و تلاش جهت پایان دادن به اشغالگری این رژیم، شرکت‌ها و تولیدکنندگان بزرگ جهانی را به قطع مراوده اقتصادی با تل‌آویو ترغیب می‌کنند./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار